Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet: Egy...

Keresek egy filmet: Egy csoport ember ott ragad egy helyen, egy nagyobb épületben, ahonnét nem nagyon tudnak semerre menni, és a távolban észre vesznek valamit, ami feléjük jön, és nagyon veszélyesnek, halálosnak tünik, relytélyes beazonítahatatlan?

Figyelt kérdés

Nagyon régi a film, szerintem 2010 előtti de lehet régebbi, és nem nagoyn emlékszem már rá, kevésre emlékszem csak, csak annyi maradt meg, hogy a film pont akkor ért véget amikor már majdnem kiderült mi közelit feléjük, és már pont kiderült volna mi az, és mégsem, vége a filmnek. Nem tudom, hogy ez ilyen hülyitő film volt, vagy csak várt a második részre. Nagyon régóta keresem. Annyira emlékszem még, hogy ez a közeledő valami a teljes horizontot beboritótta, de látszólag nem időjárás jelenség volt mégsem, azt hiszem ennyit tudtak kideríteni, de teljesen rejtély övezte ezt a valamit.

Kicsit hasonlít a köd című filmekre a 2007 -esre ahol szörnyek voltak ilyen dimenzós csavarral, és a régebbi 2005 re a szellemesre, de ebben a filmben nem ért oda ez a fura "köd" vagy micsoda, csak közeledett és szorongást keltett.



2022. szept. 9. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztorira nekem a Langolierekre hasonlít, de ott kiderült végül, hogy mik jönnek a távolból - bár elég gagyi látvány volt, könyvben sokkal jobb (Stephen King egyébként). Lehet, hogy olyan verziót láttál, amiben a gagyi cuccokat kivágták - nem tudom, hogy van-e ilyen verzió, de nem lepődnék meg, ha lenne. :D


Arról szól, hogy egy repülőgépről néhány ember kivételével mindenki eltűnik - viszont a ruháik, ékszereik, amiket viseltek, ott maradnak az üléseken. Amikor leszállnak, látják, hogy senki nincs a világon rajtuk kívül. Egy repülőtér épületében campelnek, egy vak kislány is van velük, aki hallja, hogy a távolból közeledik valami brutális hangú cucc. Először még nem látni belőle semmit, aztán később már a többiek is hallják és látják távol a horizonton... És menekülnének, de minden halott, minden anyag, étel, levegő ízetlen, tompa, nem működő, stb... a gyufa nem gyullad meg, a szendvicsnek nincs semmi íze, a hangok tompák, minden élettelen... így a repcsibe töltött kerozin sem akar működni...

2022. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a Köd is Stephen King, szóval simán lehet, hogy tényleg a Langoliereket keresed. :D (1995-ös film a Langolierek, tehát még az is passzol, hogy régi, 2010 előtti)
2022. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is a Langolierek jutott eszembe! Ahogy az a valami közeledik, és a hegyoldal erdeiből kimagasló villanypóznák sorban dőlnek ki....

De annak itt nincs vége, 3 órás film, és a hossza miatt 2 részre van vágva, lehet hogy Te csak az elsőt láttad, kérdező!

Langolierek - Az idő fogságában (The Langoliers, 1995)

2022. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez volt az megnéztem, köszönöm. A langolierek.

Az idő megszépítette kicsit, de egész jó volt, és végre láttam a végét. Szerintem tényleg az lehetett, hogy nem láttam a "második" részét.

2022. szept. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!