Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnál úgy élni hogy nem...

Tudnál úgy élni hogy nem árulhatod el valódi kiléted mások előtt?

Figyelt kérdés

Úgy hogy titokban kell élned, nem fedheted fel a valódi énedet?

Van egy sorozat az Avatár, ott volt egy ilyen történet 2. könyv föld 7. fejezet:

Zuko a tűz népéből volt a föld királyságába kellett menekülnie, mert a tűz népe körözött ellensége volt. Egy faluban segített egy Föld királysági családnak, de úgy hogy nem árulhatta el, hogy valójában tűzidomár.

Ám a végén mikor rátámadtak, majdnem legyőzték felfedte tűzidomárságát, mert így tudta csak visszaverni az őt megtámadó földidomár katonát.

Amikor ezt megtudták a kis föld falu lakosai akkor mind megharagudtak rá, hogy ő egy tűzidomár gonosz szemmel néztek Zukora (holott megvédte őket a támadóktól).

Van, hogy én is úgy érzek mint Zuko, másnak hisznek de valójában nem vagyok az akinek gondolnak.

Tudnál úgy élni, hogy nem feded fel másoknak a valódi énedet?



2022. szept. 9. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"ott volt egy ilyen történet"


Minden második filmnek ez a története lassan. A szuperhősfilmeknek kb. az alapja.

Nézd meg a Smallvillet. Clark 10 évadot hazudoz benne végig beteges módon.

2022. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,most se átulok el sokmindent magamról.
2022. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Így élek mióta piszkáltak az iskolában.
2022. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy jó mesee. :)
2022. szept. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gattaca c. film
2022. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem igen. Most is csak a legfontosabbakat mondom el magamról másoknak.

Na de anyám...na ő sajnos szinte mindent elmond rólam mindenkinek:(

2022. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alapból nem beszélek mindenkivel, ha nem kell csak ha kérdeznek. De odajönnek, hogy na miért nem akarok velünk beszélni, aztán odajön hozzám valaki és elkezd kérdezgetni, nekem meg válaszolnom kell. Aztán elkezdenek tudakolózni, direkt olyanokat is kérdezgetnek tőlem, ami személyes vagy az olyan dolgaimra nem vet jó fényt. Nehéz úgy kivágnom magam, hogy ne tudja meg azt amit én szándékosan nem akarok elárulni. Ki akarom kerülni valahogy, terelni a dolgot, mert ha megtudnák mi az igazság rossz személynek hinnének engem.
2022. okt. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!