Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki is az a színész aki a...

Ki is az a színész aki a 80-as években autóbalesetben elhunyt?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem Cserhalmi kortársa volt, és csak kevés filmben szerepelt, mert fiatalon meghalt.

2022. szept. 11. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Bubik.
2022. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
80-as évek én hunyt el,, és fiatalon.. Ezért nem Bubik István!
2022. szept. 11. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Volt egy, aki a Szomszédokban szerepelt mellékszereplőként.
2022. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bferike ***** válasza:
54%

Nem emlékszem ilyenre!

Akik így hirtelen eszembe jutnak, azokról kiderül, hogy fiatalabbak, és/vagy később volt a balesetük.pl. : Selmeci Roland, Bubik, Ternyák Zoltán (aki nem is balesetben halt meg).

2022. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es..nem dehogy... Ezekre én is emlékszem,,viszonylag most történtek,és ők már elismert művészek voltak javában.
2022. szept. 11. 12:18
 6/8 A kérdező kommentje:

Zala Márkra gondoltam(rájöttem) ,, csak sokan azt mondták,hogy autóbalesetet elkövetve öngyilkosságot halt meg,pedig nem biztos!

El is nevezték a magyar James Dean-nek.

2022. szept. 11. 20:59
 7/8 Bferike ***** válasza:

Én egyáltalán nem emlékszem dajnos rá(78-as vagyok).

Szomorú az élettörténete.

Szegény nem biztos, hogy ezzel a betegséggel jó szakmát választott, illetve hogy jó-e, hogy ennyiszer átkeresztelték művésznévileg, hogy ne legyen Márkus László ".


De lehet simán, hogy csak félre állították. Akárki nem mehetett Svédországba a 80-években,ki tudja mibe keverték(esetleg a hatóságok).

2022. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,sokan nem emlékeznek rá,vagy nem ismerik.. de a halála is tabu mai napig,, évtizedeken keresztül én(és sok mindenki) speciel autóbalesetet tudtam.

Egyébként én 1985-ös születésű vagyok,de emlékszem,hogy gyerekként a szüleim sokat beszéltek róla

2022. szept. 12. 20:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!