Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Annak idején miért volt olyan...

Annak idején miért volt olyan népszerű a Kör?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban egyike volt azon filmeknek, amiket mindenki már legalább egyszer megnézett. Most újranéztem, és rájöttem hogy semmi extra nincs benne. A kazettát jól megcsinálták, de azon kívül nem mondanám ijesztőnek. Szerintem manapság inkább thrillernek számítana, mint horrornak. Akkor miért lett ilyen népszerű?

2022. szept. 11. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Mert újdonság volt, ilyen még nem volt. De aztán lecsengett. Ugyan ez mondható el a Star Warsról, a Gyűrűk Uráról és az Avatarról is. Mai szemmel megnézve nem egy magy durranás egyik se, de a maga idejében újdonság volt, mert ilyen még nem volt. Például ezért fogok beülni az Avatar 2-re a moziba, mert érdekel, hogyan múlják alul az első részt. Ahogy az új Star Warsra is azért ültem be. Nem is csalódtam.
2022. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hintalow ***** válasza:
100%
Mert akkoriban ez a stílus még nem volt túlltolva (áldokumentum/megtörtént események) a japán eredeti kifejezetten újjító volt, ezt vette át az amerikai remake is, jól bele tudták élni magukat a nézők, nem valami távolinak tűnő dolog volt benne a veszély, hanem egy egyszerű videokazetta, amivel bárki szembesülhetett.
2022. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért mint amiért annak idején a Démonok között. Új volt és addig nem létező élményt nyújtott. Mára már azért ritka az ilyen mert szinte mindent elsütött a film ipar amit lehetett. Horrorból utoljára a Démonok között mozgatott meg leginkább de ma már az is csak egy gyenge filmnek számít.
2022. szept. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Piszok sok horrort láttam már, szinte csak azokat nézek, de a Kör az, amitől még a mai napig félek 27 évesen is. Vagyis utána parázok ha megnéztem. 😂 Nem tudom miért.
2022. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!