Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg annyira jó sorozat az...

Tényleg annyira jó sorozat az X akták?

Figyelt kérdés

Rengeteget Netflixezek, de most nincs nagyon mit néznem.

Már 2 haver is ajánlotta, hogy kezdjem el az X aktákat, ők egyszerre kezdték el nézni és mindkettőnek nagyon bejön.


Most néztem, hogy a sorozat 10 évvel azelőtt indult hogy én megszülettem volna, szerintetek volna értelme elkezdeni nézni?

Online nem sok helyen találtam meg az összes részt, de haver azt mondta odaadja nekem letöltve ha szeretném.



2022. szept. 11. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé alapmű a műfajban.
2022. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Jó sorozat, igen. Vannak később gyengébb részek is. Elég meghatározó sorozat. De gyerekeknek nem ajánlott, vannak komoly horrorisztikus tartalmak azért..
2022. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Talán kicsit fiatalabb de hasonló a Fringe az x akták elég régi.
2022. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

3

Az X-aktának vannak a közelmúltban készült részei is.Az utolsó két évad már szinte a napjainkban játszódik.Tehát az frissebb is mint a Rejtély.

Bár nekem a régebbi részek jobban tetszenek.

De szerintem egyébként nem nagyon számít,hogy milyen régi egy film.Ha jó,akkor kit érdekel,hogy 20, 50 vagy 100 éves?

2022. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első hat évad elég jó. De tényleg horrorisztikus néhol. Én gyerek voltam, amikor először adták, és pár résztől nagyon paráztam.
2022. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én ezt nem értem. Vannak 50 vagy 100 éves filmek, sorozatok, amiket tudok élvezni. Attól, hogy valami régi, mért ne lehetne jó?
2022. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én se értettem soha, attól hogy valami régi, még lehet jó! Oltári nagy baromság tapasztalat nélkül bármit rossznak titulálni, csak azért, mert régi!

Amúgy szerintem nagyon jó sorozat, bár az összes részét én sem láttam, de amiket igen, abból eléggé izgalmas volt, már persze akit lekötnek az ilyen dolgok! Nyomoz az FBI, hogy mégis ki vagy mi és főleg hogyan okozhatta ezt meg azt - megmagyarázhatatlan paranormális esetek. Az újnak (2016 - 2018) csak a legelső részét láttam, de az eredeti (1993 - 2002) eléggé klasszikus, a ‘90-es évek ikonikus sorozatainak egyike!

2022. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az első 3 évad mindenképpen alapmű, zseniális. Utána viszont már sajnos érezhetően esik meredeken lefelé a színvonal. Én nagy rajongója vagyok a sorozatnak, főleg az 1-3 évad miatt.
2022. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled egykorúként is nagyon tudom ajánlani a sorozatot! Igaz nem néztem teljesen végig (utolsó évadok kicsit erőltetettek voltak nekem), de az első 3 valóban brilliáns :) Klassz a hangulata és a karakterek is izgalmasak
2022. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!