Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sajnáljátok Cameron (Jennifer...

Sajnáljátok Cameron (Jennifer Morrison) kiment a Doktor Houseból?

Figyelt kérdés

Én személyszerint nagyon :( Ő volt az egyik kedvencem Chase mellett. Még majd remélhetőleg visszatér de akkor is :'(

Szerintetek?


2010. szept. 25. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom, úgy volt igazi a csapat, amikor ők 3an meg House voltak.

Sajnálom, hogy borult a felállás.

2010. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen jobb volt. Jennifer-t mindenki szerette az emberek azt mondják h inkább Oliviának (13-asnak) kellett volna mennie :(
2010. szept. 25. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz hogy már rég néztem de én szeretem 13-ast.Tényleg nem tudjátok elmesélni nekem hogy most mi van vele? =)

Visszatérve, ha jól emlékszem ekkor már nem volt jó a kapcsolatuk Jesse-vel.(Chassel) Mármint amúgy, meg talán a filmben is.

2010. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt irtak az 1ik oldalon h meg van szerzodesuk 3 reszre,es ennyire visszahivhatjak, de nincs sok esely ra.En jobban szeretem 13ast:P
2010. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Jesse-vel 2 évig jártak és az eljegyzésig jutottak (Jesse az Eiffel torony tetején kérte meg Jennifer kezét, deromantikuus (L) ) De sajnos szakítottak :/

Én 13-ast nemnagyon birom. Nemtudom hogy miért de inkább Cameron

2010. szept. 26. 00:21
 6/8 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: 13-as jól van, de most a 7. évadba ''elszökött'' Senki se tudja hogy hová O.o mostláttam nemrég a 07x01 részt.
2010. szept. 26. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Az meg ki volt? Amennyit én néztem a sorozatból :)

A fiatal doktornő vagy az idősebb doktornő, aki volt a főnök a klinikán?->aki azzal a zsidó palival kavart

2010. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A fiatal doktornő a szőke doki felesége :D Az 1-3. évadban barna haja volt a 4- pedig már szőke (:
2010. szept. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!