Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az HBO Max-on többféle nyelven...

Az HBO Max-on többféle nyelven (szinkron/felirat) lehet nézi a filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

Nyelvtanulás miatt fizetnék elő rá, de nem tudom nem-e csak az eredeti (angol) + magyar verziókat fogja felhozni.


Valaki tud esetleg erről valamit?



2022. szept. 12. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Szlovákián élek. Kb 1 éve vettem meg hbo go-t és ott csak a szlovák nyelv és az angol jelent meg nekem. És kerestem megoldásokat, de nem működött megváltoztatni. De hbo max az valamivel más lehet, így azon lehet lehetséges.
2022. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Milyen nyelven tanulnál?
2022. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy minden országban csak a helyi nyelvet kínálja fel (esetleg az eredetit és/vagy angolt).

Ha egy harmadik ország nyelvén szeretnéd nézni, akkor valószínűleg VPN-t kell használni és beállítani, hogy úgy lássák, mintha onnan néznéd. Ennek praktikus oka lehet, hogy a legtöbb országban úgyis többnyire a helyi nyelven akarnak tévézni és jogi okai is vannak/lehetnek, mert amikor a film/fordítás jogait megveszik, akkor egy-egy országra fizetik meg a jogdíjakat, ami sokkal drágább lenne nekik és értelmetlen is volna nekik azért többet fizetni, hogy magyarul máshol is nézhessék…

2022. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!