Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alkonyat Jessicája?

Alkonyat Jessicája?

Figyelt kérdés
Valoszinuleg konyvben alaposabban benne van, de en csak a filmet lattam, neten keresgelve pedig eleg szukszavuan fogalmaznak. Jessica miert olyan ellenszenves Bellaval? Azon kivul h Mike Bellaba szerelmes? Olyat is olvastam, hogy Jessica Edwardba is szerelmes? Filmben en ezt egyaltalan nem vettem eszre.. benne vagyok egy angol twilight csoportba es ott beszelik ki ezt, hogy Jessicanak rossz gondolatai vannak Bella irant, mert valojaban utalja. :O valaki, aki szeret hosszan fogalmazni leirna hogy most Jessnek mi is a baja?

2022. szept. 16. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes Edwardba, mint minden lány a suliban. Feltűnési viszketése is van. Azt akarja hogy minden róla szóljon. Ehelyett a többi srác és maga Edward is Belláért van oda. A többit tedd hozzá.
2022. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy miért nem Anna Kendrick játsza bellát?
2022. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2022. szept. 16. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!