Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A békés harcos útja c. filmből...

A békés harcos útja c. filmből ki vagy mi Szókratész?

Figyelt kérdés
Mert a film vége felé arra lehet rájönni, hogy nem is feltétlen egy létező személy.

2022. szept. 16. 21:08
 1/2 anonim válasza:
Szia. Szokratész élő személy, ez a könyvből kiderül, sőt meg is fog halni a könyvben. Ajánlom olvasd el. Sokkal jobb könyvben. De amire Szokratész képes, arra bármelyikünk képes. Te is. Én például úgy tudok zenélni, hogy az idő észrevétlenül telik el. Egy óra után csak pár percnek érzékeled. Ha kiváncsi vagy, próbáld ki!
2022. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Minkó Gergö válasza:
Szerintem csak egy idős, tapasztalt karakter, aki segít egy suhancnak, bölcsebbé válni, és egyszerűen buddhista alapokon nyugvó de hétköznapi gondok esetén hasznos látásmódra hívja fel a figyelmét. 8De ez csak magán vélemény, nagyon sokszor láttam a filmet. Tetszik.
2022. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!