Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Witcher-hez hasonló sorozat?

The Witcher-hez hasonló sorozat?

Figyelt kérdés

Befejeztem a második évadot is és most keresek egy hozzá hasonló sorozatot. Fontos, hogy fantasy legyen, szóval a Witcher-hez hasnolóan ha vannak benne varázslók, sárkányok, koboldók stb. és ezekhez hasonló dolgok, akármi... az jöhet.


Köszi!



2022. szept. 18. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Odaát
2022. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Merlin kalandjai

A hős legendája

Shannara – A jövő krónikája

A halál kardja

Camelot

2022. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Trónok harca
2022. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Gyűrűk Ura: A hatalom gyűrűi

Sárkányok háza (House Of The Dragon)

2022. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Emerald City

Shadow and Bone - Árnyék és csont

A lelkek alkímiája

2022. szept. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy elsősorban a sorozatokra vagy kíváncsi,- de ha tetszett a Witcher világa, és esetleg olvasáshoz lenne kedved, ajánlanám a sorozat alapjául szolgáló könyveket, nagyon jók. Sokkal érdekesebb, és mélyebb a sztori a könyvekben, a sorozatban nagyon lebutítottak és átírtak sok mindent...
2022. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Könyveknél inkább star warsos vagyok, de mindenképpen kipróbálom a witcher könyveket is. Esetleg tudnál ajánljani, hogy melyikkel kezdjek?
2022. okt. 4. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

(6. vagyok)

Így vannak sorrendben:

1. Utolsó kívánság

2. Végzet kardja (ez az első kettő könyv novellákból áll, nem lepődj meg. A 3. könyvtől lesz regény szerkezetű, de mindenképpen a novellákkal kell kezdeni)

3. Tündevér

4. Megvetés ideje

5. Tűzkeresztség

6. Fecske torony

7. Tó úrnője

8. Viharidő (ennek a cselekménye idővonalban az első és a második kötet környékén játszódik, de ezt utolsónak érdemes elolvasni, az epilógus és az utalások miatt)

2022. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!