Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Véleményed szerint melyik...

Véleményed szerint melyik Columbo epizódban volt a legpocsékabb lebukás?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez jó kérdés.

:)


Talán a Kettős ütésben. Nincs semmiféle bizonyíték. Vagy A nős detektív és a szex c. epizódban. Annak elég lapos a fináléja, és ott sincs konkrét bizonyíték.

2022. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Várjál, azt hiszem, rosszul értelmeztem a kérdésed. Lebuktatásra gondoltam.


Ha tulajdonképpen a gyilkosok hibáiról van szó, akkor én A gyilkosság ártalmas az egészségre c. epizódot hoznám fel. Nagyon leleményes ötlet, hogy a cigivel öli meg a zsarolót, hiszen láncdohányos volt a pali. Kár volt azonban berendezni a helyszínt, ugye többek közt azon bukik meg, hogy a nyomtatóból kivett papírnak csak az egyik oldalán van ujjlenyomat, meg hogy nincsenek elszívva a cigaretták az egyik hamutartóban.


Meg az Egy falatka sajt. Miért nem ette meg az egészet? :)


Idegesítő még a Fogas kérdés c. epizód vége, ott szimplán blöfföl Columbo, a gyilkos meg bedől neki, holott tudnia kéne, hogy kamuzik. Pedig az amúgy egy jó rész lenne.

2022. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a guillotine-s részben. Nevetségesen nagy a kockázat, még az is normálisabb forgatókönyv lett volna, ha a végén kiderül, hogy a gépet átalakították úgy, hogy sehogyan se legyen veszélyes. Akkor pedig Columbo csak akkor nevet, miután megnézte, hogy melyik állásban tette a nyakára a gyilkos.
2022. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Döntő játszmában zavar, hogy gyakorlatilag csak az egyébként semmilyen indítékkal nem bíró gyilkos alibijét dönti meg.


Vagy az ott általában agyondicsért, Spielberg által rendezett Ahogy a könyvben meg van írva, ahol szintén nincs semmilyen bizonyíték, csak a gyilkos kéziratainak egyikét a konkrét szituációra álmodja Columbo.

2023. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!