Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Túl a barátságon - Miért?

Túl a barátságon - Miért?

Figyelt kérdés

Azt hittem, amikor megtudja, hogy meghalt, kiderül, hogy mégsem halt meg. Hogy talál valami rejtett üzenetet abban az egybefűzött ingben, hogy hol találja, keresse meg és teljesüljön már be végre a szerelmük, de ez így csak egy életen át tartó szenvedés volt 😭😭😭😭😭


Pedig olyan jól indult, azt hittem, egyszer majd csak elegük lesz és megszöknek, egy elhagyatott tanyára, saját gazdálkodás, ahogy mindig is szerették volna. Akkor talán senki nem találta volna meg őket, nem halt volna meg Jack sem.

Ennis nem merte bevállalni, a gyerekkori rossz emlék miatt, de Jacket nem tudta korlátozni, tovább lépett és ebbe halt bele, ha Ennis vele marad, akkor ketten ott lettek volna egymásnak.


2022. szept. 26. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy dráma, nem romantikus vígjáték.😔✌️
2022. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De a Szerelmünk lapjai is az, de annak szép a vége.

Tudtok hasonló filmeket?

2022. szept. 26. 23:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindennek szép vége legyen? Ez ilyen.
2022. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért a szomorú vég jobb?
2022. szept. 27. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De egyébként nem írtam ilyet, viszont, ha mindig csak pozitív vége lenne az rohadt unalmas lenne.
2022. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És tudtok ehhez hasonlót? A Túl a barátságon-hoz.
2022. szept. 27. 15:20
 7/9 A kérdező kommentje:

Mire Jack meghalt, addigra Ennis gyerekei is felnőttek, nem kellett már aggódnia a gyerektartás miatt, onnantól szabadok lehettek volna, már amennyire lehetett akkoriban, szóval ketten leléphettek volna.

De így most, mire Ennis elszabadul a hivatalos családjától, addigra meghalt a szerelme és ő egyedül maradt talán újabb 20 évre.

Ez nagyon elcseszett 😔😔😔

2022. okt. 2. 17:08
 8/9 TR75 ***** válasza:
51%
Ez csak egy film.
2022. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem akkoriban simán megtörtént rendszeresen.
2022. okt. 3. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!