Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A John Wick szériát mentené...

A John Wick szériát mentené ha Q.Tarantino rendezné a folytatást?

Figyelt kérdés
vagy pedig jobb ha be lesz fejezve?

2022. szept. 28. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen jó így is szerintem.
2022. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mentené? Hogy értve? Nincs mit megmenteni.
2022. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sztem lejtmenetben van a széria és egy stílusos rendező megoldaná ezt ügyesen. QT ez az ember
2022. szept. 28. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

A 3. rész valóban alulmúlta az első kettőt, de egy trilógiából ha egy rész nem olyan jó, még korai lejtmenetről beszélni, főleg hogy önmagában nézve az is szórakoztató volt, csak nem annyira jó mint az első kettő.

QT-nak meg elismerem hogy van egy stílusa, de az szerintem nagyon nem a John Wick-hez illik.

2022. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem QT stílusa a John Wick, de amihez Tarantino hozzányúl szerintem csak jobb lehet. Viszont mivel csak kevés filmet rendez és elvileg a 10. lesz neki az utolsó, nem akarnám, hogy egy ilyen szintű filmet rendezzen. De úgy amblokk sehogy sem akarnám, ettől ő többre hivatott.
2022. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!