Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Paranormal activity a megjelöl...

Paranormal activity a megjelöltek film végén mi történt ?

Figyelt kérdés
Most néztem meg nem nagyon értem a végét pl hogy került az első részes csaj és a csávója film végére ? És hogy kerültek abba a házba ?
2022. okt. 2. 20:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Nos mi is történik a film végén.A főszereplő srácot elrabolják a szektások és elviszik abba a házba ahol az első részes csaj szüleit is megölték.A főszereplő srác haverja és barátnője elmennek őt megkeresni egy fegyveres csávóval. Rájönnek, hogy jó nagy sz*rba vannak mivel tele van elmebeteg szektás emberekkel a ház udvara így kénytelenek lesznek bemenekülni a házba. Kiderül, hogy ott van a főszereplőnk akit megszállt a démon. Elkezdi üldözni őket. A főszereplő haverja elbúj egy kis szobába ami átviszi őt egy másik időbe,pontosan abba az időbe ahol katiek perceken belül meg fognak halni(első rész eseményei).Rég láttam a filmet, de én ugy emlékszem, hogy ez történt a végén.
2023. szept. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!