Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az a szolgáló, akit Daemon...

Az a szolgáló, akit Daemon megölt is úgy gondolná, hogy Rhaenyra nem lenne zsarnok?

Figyelt kérdés

Eléggé vicces, hogy arról beszélnek ők nem lesznek zsarnokok, miközben megöletik azt a szerencsétlen szolgát.

És az egész Rhaenyra és Laneor hibája. Mégis más fizeti meg az árát.


Rhaenyra miért ilyen képmutató szerintetek? Neki vannak fattyúi, rámászik Laena férjére a temetésen és mégis mindenki azon van felháborodva, hogy Aemond Vhagarhoz kötődött. Rhaenyra akkora álszent.


💚Aemond💚



2022. okt. 3. 10:55
A kérdező szavazást indított:
igen, ő sem tartaná zsarnoknak Rhaenyrát
szerinte eléggé zsarnok lenne
2 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen világ. Már a sorozat kezdete előtt, akik olvasták a könyveket, arról beszétek, hogy itt nem nagyon lesznek igazán szimpatikus karakterek.

A hatalom és az életben maradás a cél, senki sem akarja elveszíteni a tekintélyét. Rhaenyra kizárólag azt teszi/tette, amit az esze diktál. Ez volt kifizetődő számára, hogy megtartsa a pozícióját. Az, hogy ez szimpatkus-e vagy sem az más kérdés.

2022. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Épp az a sztori lényege, hogy nincs jó oldal. Ha a sorozat valaki felé hajlik, akkor szar munkát végeztek a készítők
2022. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

2-es

Sajnos a sorozat érezhetően Rhaenyra és társai párti. A másik oldalt meg rosszabbnak tűnteti fel, mint amilyennek lelettek írva a könyvben.

2022. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a nézők azok, akik mindent el akarnak nézni Rhaenyra oldalának, mert Danyt akarják látni benne. Pedig Rhaenyra semmiben nem hasonlít Danyre. Dany szerintem team-Zöld lenne.
2022. okt. 4. 19:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valszeg ők fognak a leghangosabban rinyálni mikor majd kiderül, hogy mi a sorozat vége :D
2022. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Lehet Rhaenyra meghal, de III. Aegon, a fia lesz a király. Szóval a feketék nyernek a végén, legalábbis a Tully-Stark-Arryn szövetségeseik, habár ezt Rhaenyra és Daemon már nem fogja látni.

Szerintem nem Rhaenyra halála a sorozat vége, mert onnan még van fél vagy egy év a háború befejezéséig.

Én úgy képzelem, ha mondjuk négy évados a sztori, akkor Rhaenyra meghal a 3. évad végén. A negyedik évad pedig, amikor II. Aegon visszafoglalja Királyvárt, kivégzi az önjelölt királyokat és próbálkozik egy új sárkánytojás kikeltésével. A Stark-Tully hadsereg előretörése, szétverik a Baratheonokat. Larys megmérgezi II. Aegont, Cregan Stark elfoglalja Királyvárt, kivégzi Laryst és a többi II. Aegon ellen összeesküvőt és a sorozat végén megkoronázzák III. Aegont.

Szerintem ez lesz a vége.

Szóval lehet örülni fognak, mert végül Rhaenyra és Daemon vére kerül a trónra. Minden Targaryen az ő leszármazottjuk. II. Aegon és a lánya halálával kihal a Hightower-ág.

2022. okt. 4. 19:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy II. Aegon halálával zárul, nem hiszem, hogy tovább vinnék.
2022. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pedig a sorozat címe alapján vihetnék szerintem távolabbra is az időben, az első Blackfyre lázadás lezárásáig akár. Mert innen azért nincs annyira messze, ha lenne a sárkányok tánca után egy időben nagyobbakat ugró, átívelő évad Aegonnal, Daeronnal, Baelorral és Viseryssel. És a következő évad már a Blackfyre, "great bastards" korszak.
2022. okt. 4. 21:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejelentették valamikor, hogy 3-4 évad lesz, de persze ez simán változhat később.
2022. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért Daeneryssel, egy megfontolt uralkodásra képtelen zsarnokkal népszerűsíteni a team green oldalt elég erős. :DDD Én pont azért bírom Rhaenyrát, mert köze nincs Daeneryshez, max annyiban, hogy ő is kissé kattos lesz a végére. De amúgy a zöldek között is vannak jó karakterek, Alicentet pedig mindig bevédem a haterektől, szerintem egyáltalán nincs negatívan ábrázolva, csak a rajongók nyilván részrehajlóak a feketék irányába.
2022. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!