Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale 6. évad? Mi a fene...

Riverdale 6. évad? Mi a fene van??

Figyelt kérdés

A 3. résznél járok, és nagyon fura az egész, nem olyan mint az eddigi évadok. Nem értem, Archiet most tényleg megölte Cheryl, hogy feláldozza az összes barátja engedélyével kvázi? De akkor Betty miért nem gyászol? Meg a többiek?? Vagy csak egy álom volt? De akkor miért nem volt benne Archie a 2. (és eddig a 3.) részben?

Nem értem, és teljesen össze vagyok zavarodva. Toni meg gonosz anyaszellem lett?! És akkor meghalt? Vagy még tud találkozni a többikkel? Megőrzi az eszét? Vagy ez sem történt meg??

Légyszi, segítsen valaki aki látta, mert ez most nagyon sok és érthetetlen nekem.



2022. okt. 3. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy az eddigi évadok nagyon tetszettek, csak úgy faltam a sorozatot, főleg a 4. évad végéig volt a kedvencem az egész, de ez a hatodik évad nekem már kicsit sok... Lelkek meg szellemek, vallás meg áldozat... Nem is tudom, eddig valahogy sokkal kézenfekvőbbek és valóságosak voltak a dolgok.
2022. okt. 3. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy másik univerzum, ahol RiverDale helyett, RiverVale városában járunk. Pár részig ez lesz, aztán visszakerül a rendes univerzumba.
2022. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó!
2022. okt. 4. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor a Rivervaleben történt dolgok igazából nem is történnek meg? Semmissé válnak?
2022. okt. 4. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel lesz majd kapcsolódási pont a két univerzum között, nem válik semmissé a Rivervale sztori.
2022. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!