Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 2022-es Mosolyogj című...

A 2022-es Mosolyogj című filmnek mi történt a végén?

Figyelt kérdés
Nem teljesen világos, hogy a főszereplő nő, hogy került vissza a régi családi házukba, miután felgyújtotta azt. Vagy csak képzelte, hogy rendbe jött minden? Vagy Joel rontott el valamit?

2022. okt. 8. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy el sem ment onnan és nem is gyújtotta fel a házat, az izé átbszta az elméjét , önkívületlenül meg oda hívta Joel-t (mint mikor a macskát is megölte)
2022. okt. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Úgy őszintén én majdnem elaludtam rajta szóval nem tudom 😂
2022. okt. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem ezt vettem le.

Szerintem elment a házhoz, és képzelte, hogy felgyújtotta azt a démont vagy mit. (Mint mikor azt kéozelte, hogy az egyik betegét öli meg, abból is felébredt és az orvos meglátta a kést, de ő elhajtott a kocsival)

Utána felébredt a valóságban, hogy még mindig a házban van.

Végül a démon (amúgy azt hiszem az anyja bőrét viselte, kivel utána leszedte és Rose arcát nyújtotta ki vagy mi xd

Azt hittem azt is viselni fogja, de mint kiderült nem. A végén Joel bement és látta ahogy Rose öngyilkos lett, vagyis most ő következik.



Amúgy sajnáltam egy kicsit a nőt a végén. Meg Joelt is. Azt hittem amikor "kimenekült" mindennek vége, de kiderült nem :/

2022. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!