Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki árulja már el nekem...

Valaki árulja már el nekem légyszi, hogy az AHS-ben, első évadban,Tate, miért Violet anyját tossza meg ? Mért nem a szerelmét Violet-et?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarja Violet halálát?
2022. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én az apját is megdugtam volna. Tök jó segge volt.
2022. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A válasz a 8. évadban derül ki. Az AHS évadok egymással kapcsolatban vannak, így egyes jelenetek oka vagy következménye később van részletesebben megmagyarázva.


Ha nem zavara spoiler: a 8. évad egyik főszereplője Vivien gyereke. Bár Vivien a biológia anyja és Tate a biológiai apja a gyereknek, valójában őt akkor megszállta a Sátán, hogy Tate elszenvedett gyerekkori traumái fájdalmából megalkossa az antikrisztust. Az első évados jelenetben így Tate nem önszántából erőszakolta meg Vivient, hanem irányították.

2022. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez tuti?
2022. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt elolvashatod részletesen:

[link]

Vivien kapcsolat: "Tate Langdon (rapist while under the influence of Satan, former enemy, savior in erased timeline), Satan (rapist, father of Michael), Michael Langdon (biological son with Tate, attempted victim and killer in erased timeline)"


[link]

Tate kapcsolat: "Vivien Harmon (rape victim under the influence of Satan)"


[link]

"when Tate Langdon raped Vivien Harmon in an attempt to provide a child for the grieving Nora Montgomery.[9] In doing so, he unknowingly allowed Satan to sire the Anti-Christ, who was born in 2012 and named Michael."


[link]

Kapcsolat: "Satan (creator/true father), Tate Langdon (biological father/Former Vessel of Satan used for conception), Vivien Harmon (biological mother, attempted killer in erased timeline)

2022. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Illetve az első évadban magyarázzák is később, hogy fel akarta vidítani a házban lakó női szellemet, aki babát akart. Így teherbe esett. Valami ilyesmire is emlékszem.
2022. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!