Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflix miért kaszál el...

A netflix miért kaszál el olyan sorozatokat ami jó???

Figyelt kérdés
annyira elegem van hogy nézek egy sorozatot és nagyon nagyon tetszik... aztán várom a következő évadot mert az első úgy fejeződik be hogy huuuhaaa.. aztán szomorúan olvasom hogy nem lesz több évad.. MIÉRT???? legalább zárják le a történetet ( resident evil sorozat)

2022. okt. 10. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A Resit általánosan nem tartják jónak, amúgy én is megnéznék még egy évadot de nem mi vagyunk a többség.
2022. okt. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
69%
Egyszerű statisztika?
2022. okt. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez remélem troll kérdés.
2022. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Netflix és a jó sorozatok? Még viccnek is rossz :D Nagy Resident Evil rajongó létemre én csak örülök, hogy nem folytatják azt a szart, aminek tulajdonképpen semmi köze a RE világához.


Keress más zombis sorozatot helyette.

2022. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem érted hogy működik a sorozatkészítés. Berendelnek egy évadot, majd azt megírják, leforgatják, leadják - ezt követően döntenek a sorsáról a nézettség függvényében. Ha nem fix évadra berendelt vagy kerek történetet akarnak elmesélni, akkor minden sorozatévad vége cliffhanger és fél lábbal a következő sztoriba kezd belépni, mert ezzel nyitják meg az új évad fő szálát. Csakhogy a berendelés vagy kasza egy olyan köztes időben van, amikor az évadot már befejezték, vagy nincs idő átírni és újraforgatni a jeleneteket, így kasza esetén nyitott marad a történet.

Mivel kasza esetén azért kaszálták mert nem érdekelt elég embert a történet és nem éri meg pénzt fektetni bele, nem fognak egy újabb évadot csak a lezárás kedvéért megvenni. A sorozatok döntő többsége kaszálva és nyitottan ér véget, ezt el kell viselni.

2022. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem hozza a várt nézettséget, akkor kasza, akár "jó" a sorozat, akár nem.
2022. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem az számít, hogy neked tetszett-e. Ha nem elég jó a nézettség, akkor nem éri meg nekik folytatni és a Resident Evilt nagyon nagyon sokan lehúzták, szóval abszolút nem volt meglepő a döntés.
2022. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

"Netflix és a jó sorozatok? Még viccnek is rossz :D"

Attól mert nincs rá pénzed még nem kell lenézni az egész Netflixet. Rengeteg ott a kritikusok által elismert és neves díjakat nyert alkotások.


A kérdésre meg, ez sajnos ilyen. Vagy nem hoz elég nézettséget vagy a szereplőgárda mondja azt, hogy nem, ezért nem folytatják új szereplőkkel. Nekem is nagy fájdalmam volt, hogy az AJ és a királynőt sem folytatják, és az Ez így nem oké-t sem folytatják.

2022. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én miért lettem lepontozva? Tényt írtam, nem véleményt.

(6-os voltam)

2022. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%
#8 1 havi előfizetés és két ember véleménye(én+haverom) után mondom ezt. Adtam a NF-nek esélyt, de annyira szegényes a saját felhozataluk, gyenge a színészi teljesítmény(de úgy kb minden) a legtöbb sorozatnál, hogy az ígéretesnek tűnt sorozatokat is képesek voltak elbaszni(Altered Carbon,Barbarian,Snowpiercer). Akkor még nem is említettem az egész PC/Woke/LMBTQ őrületet, amire most nem térek ki.
2022. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!