Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflix új sorozatában: A...

A Netflix új sorozatában: A megfigyelő (2022.) szerintetek ki a megfigyelő?

Figyelt kérdés

Spoiler!!!


A vége ugye az, hogy nem derült fény arra, hogy ki volt. Én arra lennék kíváncsi, hogy ki mit gondol, mi a véleménye.


Tényleg sátánisták az idősek? Miért lakott az autista kopasszal és annak nővérével a korábban családját meggyilkoló férfi? Mi ez az egész sztori?


Nagyon összezavart..


Előre is köszi a válaszokat!



2022. okt. 14. 15:22
 1/6 anonim válasza:
100%
Pont most fejeztem be én is és nekem is ezek a kérdések kavarognak a fejemben. Nem ismertem a sztorit, így azt hittem, ki fog derülni ki tette. Sztem vmi agybeteg idős lehetett aki már nem tudott mit kezdeni magával... fura és para
2022. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugye?? Meg én azt is hiányoltam, hogy amikor lementek abba a földalatti járatba, ott volt egy komplett, berendezett szoba, miért nem néztek körül? Az alagút végén lévő ajtót miért nem törték be, hogy megnézzék, hogy mihez vezet?


Az egész nekem kicsit nonszensz. Annyi lett volna, hogy megnézik, hogy mi van az ajtó túloldalán.


Olvastam olyan teóriákat is, hogy a család küldte saját magának a leveleket.. A fentiek miatt nem lepődnék meg ezen.

2022. okt. 15. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy valós történeten alapul és a valóságban sem derült ki, hogy ki volt a tettes.
2022. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom. De, ha a való életben is találtak alagutat..
2022. okt. 16. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 400 ezer dollárral áron alul szabadultak volna meg a háztól, ha maguknak írták volna a leveleket😀Mi hasznuk lett volna ebből? Azzal csak csökken a ház értéke, ha rossz hírét keltik. Ráadásul az előző lakók is kaptak ilyen levelet 23 évvel korábban.


Szerintem a valóságban nem volt semmilyen alagút a ház alatt, a Netflix kiszínezte a storyt, hogy izgalmasabb legyen. Minek is lenne alagút bárki háza alatt, ami a szomszédba vezet?

2022. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem érdemes ilyen logikai kapcsolatokat keresni, ez a sorozat nem a miértekről, sokkal inkább az érzelmi hullámvasútról szólt, amit a család átélt. Ahogy egyre mélyebbre ásta magát a ház és a figyelő rejtélye a családfő elméjébe, ahogy szép lassan elveszíti az irányítást úgy pénzügyileg, ahogy érzelmileg a családja felett, míg végül mániává válik nála a nyomozás.


Kevesebbet nem is várhatunk David Lynch (Twin Peaks) lányától, az alapfelállás egyértelműen megidézte a különös kisváros szellemét.


Persze nem mentegetem, a logikailag bizony tele volt jónéhány megúszós írói fordulattal. Persze néha az élet meglepőbb fordulatokat hoz mint bármely történt, de mégis összességében egy kellemes alkotás, a Netflixes felhozatalból egyértelműen a jobbak közé sorolnám.


A lezárással arra próbáltak utalni, hogy ugyan az eddigiek a hagyomány őrző klub tevékenységére vezethető vissza, de végül a családfő is figyelővé vált.


Az üzenete talán az, hogy becsületbeli kérdésekért, de még egy 3M$-os házért sem szabad szem elől téveszteni, azt ami az igazán fontos az életben.

2022. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!