Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most akkor mégsem lesz a film...

Most akkor mégsem lesz a film a mozikban vagy mi van?

Figyelt kérdés

Jövő péntekre néztem egy filmet egy vidéki Cinema City-ben, ma akartam venni rá a jegyet online de a weboldalon ma már egyik mozi kínálatában sem szerepel kivéve budapestiében.

Most akkor mégsem kerül vetítésre a vidéki mozikban, vagy most mi van? Eddig szerepelt a műsorújságban már több heten, még tegnap is fent volt a weboldalukon.



2022. okt. 16. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Zöld.
2022. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nézettsége, akkor leszedik. Nekem azt mondták (egyszer rákérdeztem moziban), hogy amikor már csak napi 1x adnak egy filmet (vagy alapból már van olyan nap, hogy nem is vetítik, tehát pl heti 4-5x csak), akkor már bármikor levehetik. Tehát, ha napi 2 vetítés van egy filmből, akkor szinte biztos, hogy jövőhéten is lesz még, de ha naoi egy akkor lehet, hogy már másnap sem lesz.
2022. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na de melyik filmről van szó? Ugye a Blokádról?


A moziműsort mindig hétfőn töltik fel adott hét csütörtöktől a következő hét szerdáig. Kiemelt premier filmek esetén szokott lenni jegyelővásárlás, amikor korábban feltöltenek pár időpontot és lehet rá jegyet venni, de foglalni nem. Ha te most péntekre nézted, akkor vagy a Black Adam, vagy a Blokád az. A Blokád előzetes időpontokat valóban törölték, fogalmam sincs, hogy miért. De ma estétől elvileg lehet már foglalni rá rendesen is.

2022. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Igen arról. Ma megkérdeztem őket és ma estétől ismét lesz. Csak fura hogy tegnapra levették.
2022. okt. 17. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!