Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatbarat még mindig...

Sorozatbarat még mindig zártkörűen működik? Csak meghivoval lehet belépni vagy regisztrációval is?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak meghívóval, és tele van a net kamu pénzlehúzós fizetős regisztrációval, úgyhogy vigyázz velük.
2022. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak meghívóval működik, de csak van olyan ismerősöd, aki küldene. Ha nincs senki, itt is simán tudsz kérni. Én is küldtem már sok ismeretlennek is, de most úgy működik, hogy havi 1-et lehet csak én azt már ellőttem. Ha addig nem találnál senki mást, írj rám.
2022. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál!

És ezt a meghívót bárki akinek van sorozatbaratja küldhet nekem?

2022. okt. 17. 19:22
 4/9 A kérdező kommentje:

Az előző válaszom a 19:15ös válaszolonak ment.

19:20as köszi neked is!

2022. okt. 17. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárki tud küldeni, aki már regisztrált tag
2022. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a támogatók kapnak meghívót, nem osztogatják havonta. Nehezebb bekerülni, mint valaha.
2022. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tavaly még nekem is volt havi 2 db meghívóm, rendszeresen adtam olyannak itt, aki kért. ám egy szép napon csak úgy lenullázták, azóta semmi.
2022. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most megnéztem, elolvastam a szöveget és tényleg, már nem lehet csak úgy küldeni. Én nemrég adtam valakinek, de úgy tűnik az csak régebbről megmaradt meghívó volt és már nem lesz több. Egy itteni idegennek küldtem, szerencséje volt vele.

Azért megéri végigkérdezgetni az ismerődöket, mert akinek régebb óta van fiókja, annak hozzám hasonlóan állhat ott még felhasználható meghívó, amit elküldhet neked.

2022. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, 2023. őszén regisztráltam, nyitott a regisztráció, bárki csatlakozhat. Semmit sem kell hozzá csinálni.
jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!