Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Louis ivott Akasha véréből?...

Louis ivott Akasha véréből? (Interjú a vámpírral)

Figyelt kérdés

Louis pirokinézissel semmisíti meg a kazettákat. De a gondolatával tüzet gyűjtani csak Akasha és Enkil tudnak, meg talán néhány nagyon öreg vámpír.

Louis akkor már ivott a véréből?

Illetve Akasha és Enkil ott lehetnek Dubajban?


Illetve szerintetek átírták azt, hogy Lestat mikor itta meg a vérét? Mert Louis megharapásánál már repül, de ez is olyan képesség, ami Akashának van meg.



2022. okt. 17. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a soriban eléggé átírtak dolgokat... Bár nekem tetszik, hogy szabadabban kezelik két férfi kapcsolatát és a színes bőrűek kérdését. Szóval szerintem a könyvek inkább csak erősen ihlették a sorozatot. Bár még nincs befejezve. Őszintén nekem először nem tetszett, de tovább néztem és kicsit fancic hatása van számomra XD De ettől függetlenül várom, hogy hogyan alakítják tovább a dolgokat :D

De ha a könyvekből ismertek alapján nézzük, hogy Louis ivott-e a királynő véréből:

Az Intejúban nem esik szó arról, hogy Louis ivott a királynő véréből sem arról, hogy Lestat repült volna.

Lestat még Louis-val való találkozása előtt ivott Akasa véréből (Lestat a vámpír című kötetben) és a királynő is ivott belőle, Enkil ekkor közbelépett és ez majdnem Lestat életébe került. Szerintem ekkor még nem ivott eleget a vérből, hogy repülni tudjon.

A kárhozottak királynőjében iszik többet Lestat Akasa véréből, ekkortól tud repülni.

Louis később iszik Lestat véréből ismét, mikor a Merrick-ben megpróbálja megölni magát a napsugarakkal miután találkozott Claudia szellemével. Ekkor ébred fel Lestat a kápolnában és menti meg Louis-t.

A Lestat hercegben (az utolsó magyarul megjelent kötetben) van egy rész, mikor Rose-t megmenti Louis, asszem ott már a tűzgyújtás ajánékát használja, mikor felgyújta az intézetet...

Huh, remélem meg tudtam válaszolni valamennyire a kérdéseted ;)

2023. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!