Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Andor c. sorozat remekül...

Az Andor c. sorozat remekül bebizonyítja, hogy valójában a Galaktikus Birodalom a jó oldal?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 01:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Emberközelibb betekintést nyújt a Birodalom működésébe, de attól még a tetteiket nem igazolja.
2022. okt. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
49%
Előzővel egyetértek. Bár abbahagytam a 4-ik résszel. Számomra dögunalom. Sose gondoltam, hogy ez megtörténhet, mert kb 5 éves korom óta fa vagyok.
2022. okt. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Én mindig is birodalom lárti voltam
2022. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát igen, mert elnyomni másokat, bolygókat robbantgatni annyira jó dolog...
2022. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Az hogy van aki azt hiszi hogy a birodalmi a jó fiú és ezért csatlakozik a seregbe ilyesmi az érthető mert a galaxis épphogy feleszmélt a klón háborúkból a szeparatista rendszereket kollektívan elitélték a lakosság sorain belül is ekkor megalakult a birodalom ami úgy látszott rendet akar tenni és mivel a lázadó sejtek sok esetben régi szeparatistákból alakultak persze a lázadó szövetség fejesei volt köztársasági szenátorok és tisztek de az átlag lázadó szeparatisata volt Magy részbe na most ekkor a szerencsétlen ember mi mást gondolna hogy a birodalom el akarja tüntetni a szepiket teljesen és ő ebbe részt akar venni ezután pedig vagy teljesen átmossák az agyát vagy ráeszmél hogy ők a rosszak de már nem tehet semmit mivel ki már nem szállhat így beletörődik .


Szóval átlag katonák és kisebb tisztek esetében előfordulhat hogy azt hiszik ők a jók és úgy akarnak cselekedni de a felsőbb vezetés és a magasabb rangú tisztek mind tudják hogy melyik oldalon állnak

2022. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Értékrend kérdése. Saját értékítéletük szerint ők a jók. Nyilván.
2022. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 NTBS ***** válasza:
32%
Igen, megpróbálja.
2022. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

Mindig is a Birodalom volt a jó oldal.

Csak a kommunistáknak és anarchistáknak tetszik a lázadók oldala. De a Sátán sok módon téveszti meg az álmodozókat.

2022. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Jelentettelek ennyi
2022. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is.
2022. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!