Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 25 éves fiú vagyok , érdekes...

25 éves fiú vagyok , érdekes , izgalmas sorozatokat keresek amik lekötnének miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett : A nagy pénzrablás , A szökés , Lost , hazudj ha tudsz.. esetleg ehhez hasonlóakat ismertek Horror is jöhet ha nem túl paráztató , nem jumpscares

2022. okt. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég néztem meg A nyírfa (The Birch) 1. évadát és nagyon várom a 2. évadát, de nem tudom mikor lesz fent. Ez egy thriller-horror sorozat 14 rövid epizódból áll és feliratos.
2022. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Internátus

You

Ozark

Blacklist

Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot

Elite

2022. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

25 éves FIÚ?? :D

Én is 25 vagyok, és szintén "fiú", de hallod eszembe nem jutna lefiúzni magam, sőt, ha valaki megtenné, elképesztően nagy bántásnak venném, mert a teljes egzisztenciális létem kérdőjelezi meg :DDD

Bocsi, nem kötekedni akarok, értem mire gondolsz, de ez tényleg meglepett most, mert mondom, én is 25 vagyok.


Kérdésre válaszolva:

Az elmúlt pár évből a következő sorozatok fogtak meg nagyon:

Chernobyl

Családi szitkomon közül a Kim's Convenience messze a legviccesebb, amit eddig láttam, tényleg hatalmasat nevettem rajta, igaz, én családilag érintett vagyok, de mindenkinek őszintén ajánlom, mivel nem olyan ismert

Fargo első 2 évad

Régi X files

2022. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszett a Lost, akkor szerintem érdemes a Fromot megpróbálni, szerintem nagyon jó misztikus/horror sorozat.

[link]

Jövőre jön a második évad.

2022. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Banshee

Fiúk- The Boys( ez passzol is)

Jack Ryan

24

2022. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Breaking Bad a világ legjobb sorozata, az kötelező darab, de csak eredeti nyelven…


Ha tetszett a Lost, akkor a The Leftovers is tetszhet.


Illetve a The Boys C. sorozat is nagyon jó, szuperhősös, de akkor is ajánlott ha amúgy utálod a szuperhősös sorozatokat és filmeket.

2022. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!