Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki látta még régen ezt a...

Valaki látta még régen ezt a filmet?

Figyelt kérdés

Egy nagyon régen általam látott filmet keresek.

Egyszer rég régebben kiírtam ezt a kérdést de senki sem találta el a filmet.

Talán 2012 körül láttama tv ben, talán a tv2 vagy RTL volt már nem tudom.

Részletek maradtak meg a filmből, de érdekes volt!


Nos a film talán több történetet dolgoz fel.

Óriás patkányok vannak benne, és riogatják az ház lakóit. A falban élnek.( talán ez egy külön film :D)


Egy másik történetben egy házban egy nő él és szellemek is élnek ott. Egy jelenetben a nő fésülködik majd a szellem elkezdi a nőt fésülni.


Kb ennyi maradt meg, az első szerintem külön film lesz.

De azért aki látta vagy emlékszik a címre akkor leírná, mert nem hagy nyugodni :)

Köszönöm előre aki megtalálja :)



2022. okt. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak tippelek:


Patkányinvázió (2001)

Willard

Rágcsálók

Deadly Eyes (1982)

2022. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A falban patkányos sztori Lovecraft: Patkányok a falban c. művét juttatja eszembe, lehet annak valami adaptációja lehet. Már ha horror műfaj. Nem tudom van-e adaptáció erről, végülis nem olyan egyedi toposz, az igaz.


A fésülős para:D

2022. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De olyan, 12 éves lehettem. Nekem nem volt internetem, okos telefonom stb így egy este fent maradtam és ezeket a filmeket nyomtatták.

Igen az a fésülős tényleg para volt akkor.

Olyan régen láttam, hogy csak halványan maradt meg bennem.

2022. okt. 30. 17:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem talált.


Én is keresgéltem egyik jelenet hasonló ehhez a filmhez The Haunting 1999(érdekes filmnek tűnik), de mégsem az.

2022. okt. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!