Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik thriller/horror film...

Zsozso2pro2 kérdése:

Melyik thriller/horror film lehet?

Figyelt kérdés

Nem most láttam már ezt a filmet, de mivel egy remek film újra megszeretném nézni, de nem tudom a címét. A történetből annyi rémlik, hogy egy baráti társaság szórakozik egy házban, amikor talán elmegy az áram (?)

Furcsa események kezdődnek, páran átmennek a szomszédos házakba is hátha ott tudnak segíteni, majd az egész egy nagyon érdekes spirálba csap át, hogy kiderül, hogy a szomszédos házakban is ők maguk vannak csak időrltolódással pl.: náluk most ment el az áram, de a 2-vel arrébb lévő önmaguknál elment már másfél órája, a szomszédos házban meg már fél órával ezelőtt megtörtént ez.

Nagyon örülnék ha meglenne a címe!



2022. nov. 1. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na erre enis kivancsi vagyok! Szeretem az idovel valo jatszadozast a filmekben
2022. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igeen, nagyon nagyon jó film! Nem ez az üres, buta jumpscare-es fos, hanem egy igazi pszichológiai film :D
2022. nov. 1. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó film lehet!
2022. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Csak tipp! [link]
2022. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uristen! Igen ezt volt a coherence! Köszönöm :))
2022. nov. 2. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!