Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak brit film-mániások-kedv...

Vannak brit film-mániások-kedvelők (rajtam kívül)? a kérdés nem hangzik jól, de örülnék ha tudnék sorstársakról

Figyelt kérdés

Azaz jó lenne tudni, hogy más is van e így ezzel.

A párbeszédeik nagyon jól megírtak, természetesek, viccesek, jó humorral , a hétköznapi emberekről szóló történetek, a szerethető karakterek, az ahogy a comedy és dráma együtt van épp mint az életben, bittersweet embery storyk. Nagyon szeretem azt is, hogy a brit szinészek különböző akcentusokon beszélnek filmjeikben, az adott társadalmi osztályhoz, a karakter hátteréhez illően.


(Egyébként is szeretem a filmeket, véleményt alkotni, kritikusan nézni is. művészfilmeket is, régebben kifejezetten mindenféle országokból néztem filmeket az iránitól a vietnámiig, norvégtól a franciáig, írek.

Időutazós filmekben nem vagyok válogatós. )- de mostanában ami igazán jól esik mint egy esti csemege, találni egy szerethető brit comedy-t és azt darálni. Afterlife, Derek, Outlaws, Misfits, Trying, Lovesick, Ackley Bridge, Skins, Motherland, Alma is not normal



2022. nov. 7. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg láttad már, de azért mégis ajánlanám őket: The Black Adder, 'Allo 'Allo, Fawlty Towers, Red Dwarf.
2022. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek közül egyiket sem ismertem! Amit még dícsértek nekem angolok- de nem elérhető itthon az a [link]
2022. nov. 7. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Little Britain sorozat is állati jó. Meg persze a Monty Python társaság dolgai.
2022. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az After life valami bámulatos egy sorozat, Ricky Gervais parádés benne. Jómagam az angol krimikért vagyok oda-sorozatban nagyon jók- pl: C.B Strike, vagy a BBC-n nézettségi rekordot döntött Bodyguard(6. részes minisorozat) aminél ütősebb 1. részt nemigen láttam az utóbbi időben.
2022. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TR75 ***** válasza:
100%

Ha már Mackenzie Crook és Ricky Gervais, akkor persze The Office.

Aztán az én kedvenceim a Life On Mars és az Ashes To Ashes, hasonló téma, nagyrészt ugyanaz a gárda, egymás nélkül is jók, de az egész akkor nyer értelmet, ha az Ashes To Ashest végignézed.

Másfajta zombis sorozat a In The Flesh (sajnos nem zárták le, egy óriási cliffhangerrel végződik, de ettől függetlenül nagyon jó).

2022. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Hogy maradhatott ki a You Rang M'lord?


Na meg a Downtown Abbey, Sherlock és Dr Who?

2022. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
You Rang M'lord az szerintem borzalmas, reménytelen. Én Fawlty rajongó vagyok. Meg a Vicar of Dibley és a Keeping up appearances sem volt rossz.
2022. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!