Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol játszódhat a "3 jóbarát...

Agnarr kérdése:

Hol játszódhat a "3 jóbarát és Jerry"?

Figyelt kérdés
Svéd-angol sorozat, nyírfaerdővel és jávorszarvassal, amik lehetnek tipikusan Skandinávia, dollárt használnak, ami Európában nincs. Az egyetlen biztos, hogy Angliában nem játszódhat.

2022. nov. 14. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyesült államok
2022. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy kanada
2022. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

“The setting of the series is left unclear, but the houses and architecture in the series look European, suggesting a location in Europe. The illustrator of the show is Swedish Magnus Carlsson and the story is set in Sweden as well.”

[link]

2022. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is olvastam már a wikipédiát, nem kérdezném, ha egyértelmű lenne belőle a válasz. Ebben a válaszban egyszerre szerepel, hogy Svédországban, és az is, hogy nem lehet tudni. A kettő üti egymást. Egyébként logikus lenne a Svédország, de az egész sorozatban talán csak egyetlen karakter van, akinek svéd neve van (még a svéd szinkronban és wikipédián sincs svéd nevük, megnéztem), az egyik részből kiderül, hogy dollárt használnak, de a leírat is azt írja, hogy európai típusú az építészet, és a karakterek sem viselkednek többnyire tipikusan "amerikaiasan". Több részben szerepelnek zászlók is, de nem igazán tudtam kivenni, hogy melyik országé.
2022. nov. 20. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!