Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hoffer Eszter és Pintér...

Hoffer Eszter és Pintér Balázs közt lesz-e valami? Ákos és Eszer szakítani fognak? Balázs pontosan meddig lesz látható? Mert valaki itt azt írta, hogy 2001-2004, de a wikipédián meg csak annyit ír, hogy 2000.

Figyelt kérdés
Ugye most ismétlik az RTL Goldon teljesen az elejétől és azért látszik, hogy Balázsnak tetszik Eszter, meg ugye Ákos megcsalta Esztert, de ő még nem tudja, viszont azért érzi, hogy furán viselkedik és Misinek is mondta, hogy Balázs körül jobban érzi magát, mert ő vicces, meg egyszerűen sokkal lazább. A reklám elején is az van, hogy Balázs megpuszilja Esztert erre azt mondja, hogy csak barátok vagyunk. Balázs megkérdezi, hogy van-e esélye, erre Eszter azt válaszolta, hogy inkább ne firtassuk a jövőt. Most ezek után fog még a Balázs próbálkozni, vagy az egészet hagyja a francba?

#Barátok közt #RTL Gold #Berényi Ákos #Hoffer Eszer #Pintér Balázs
2022. nov. 14. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez milyen műsor is?
2022. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 kérdező: Barátok közt
2022. nov. 14. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még az eredeti sugárzást láttam, a Balázs szerintem gyorsan eltűnik mert nem is emlékszek rá.
2022. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!