Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Komolyabb török családi...

Komolyabb török családi sorozatok?

Figyelt kérdés
Még nem néztem komolyabban egyet sem, de amikbe belepillantottam, mikor rokonok nézték a tv-ben, nekem túl hatásvadászok voltak. Tudtok olyat, amenyik ilyen szempontból kicsit higgadtabb, európaibb/amerikaibb kicsit? Történelmi kizárva, tehát ilyen modernebb családi drámák érdekelnének, mint Hollywoodban a parenthood, million little things, 6 feet under, ilyesmik.
2022. nov. 14. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A húgaim nagy török sorozatrajongók, szerintük minden egyes remekmű, persze én rühellem őket 1-2 kivétellel. Ezel- bosszú mindhalálig. Ez volt az első találkozásom a török sorozatokkal, de azóta sem láttam jobbat! Ami még tetszett és szerintem jó sorozat, az a Cukur(Gödör) és az Icerde(Tégla). De a végtelen szerelem c. szappanopera is nézhető, bár nekem kissé nyálas volt, már amit láttam belőle.

Ott van az Elif sorozat, nehogy megnézd!!! Szerencsétlen kislányt vagy 10x elrabolják, és soha nem tanulnak az esetből. Nem is néztem :D

2022. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Perzselő szenvedélyek
2022. nov. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tiltott szerelem

Kegyetlen város

Tiltott gyümölcs

2022. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!