Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek az Austin és Ally...

Emlékeztek az Austin és Ally sorozatra?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek azzal és a mostani sorozatokkal kapcsolatban?

(Szerintem a mostaniak elég rosszak)



#Disney #2014 #Nickelodeon #Austin és Ally #AustinAlly #AustinesAlly
2022. nov. 14. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj valami rémlik :D Az első két évadát talán láttam is, de valamiért aztán abbahagytam, pedig emlékszem tetszett. A mostani sorozatok egyenlőek a sz.arral (már elnézést a kifejezésért). Disney és Nickelodeon sorozatok szóba sem jöhetnek mára már nálam, mert egyszerűen annyira unalmasak és erőltetettek hogy kínszenvedés végignézni rajtuk egy sorozatot. Szerencsésnek tartom magam hogy ezeknek a csatornáknak a “jó” idejükben nőttem fel, amikor még a Hannah Montana, Varázslók a Waverly helyből, iCarly meg hasonlók mentek.
2022. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es együttérzek.
2022. nov. 17. 12:41
 3/6 anonim válasza:
100%
Úgy kb fél éve lehetett, hogy felrakták online szinkronosan, azonnal újra néztem a végéig és nagyon örültem neki. Mostanában nem is találni egy jó tiniknek való sorit. Big time rush meg a Jonas voltak az utolsók amik még jók voltak, ha engem kérdeztek. Mostanra már mindegyikben kötelezően van szex meg szerelem meg minden szar. Nem lehetne csak egy egyszerü, letisztult sorit csinálni ami tényleg megnevettet?
2022. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, hát nelem az Anubisz házának rejtélyei is tetszettek
2022. dec. 14. 00:12
 5/6 A kérdező kommentje:
*nekem
2022. dec. 14. 00:12
 6/6 zsuzsi 2002 ***** válasza:
Igen. :)
2023. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!