Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit sírnak az emberek a...

Mit sírnak az emberek a Terrifier 2 miatt?

Figyelt kérdés
Igen, véres, de egy férfinak bírnia kell az ilyet. Én is tegnap egy nagy csomag chips mellett néztem végig az egészet.
2022. nov. 19. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem az a baj, hogy véres, hanem az, hogy szar. Amúgy meg vannak gyenge idegzetűek. Nemrég láttam a "Mechanikus Narancs" című filmet (ami amúgy nagyon jó, de nem igazán erőszakos) egy "top 10 too violent and banned movies" listán. Szar társadalomban élünk, ennyi az egész.
2022. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el/hallgasd meg ezeket a "sírásokat" abból ki fog derülni.
2022. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi ez a Terrifier hájp újabban? Szerintem egy átlagos slasher, de nagyon felkapták. Mondjuk a bohóc vicces benne.
2022. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Az, hogy manapság külön dícséretet érdemel, ha egy 18 karikás slasher horror véres a mai PC társadalom miatt.
2022. nov. 19. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez csak véres, nem élethű. A vér kinézete felér egy Kill Bill vagy Django féle vér kinézetével.
2022. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Férfi nézzen darabolást, és háborús filmeket, nő nézzen romantikus fost. Ez a dolgok rendje.
2022. nov. 19. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen! És a férfi verekedjen más férfiakkal a pincében! És a férfi lőjön lézert a szeméből! A férfi szaladjon pucéran, láncfűrésszel a kezében a folyosón és vigye vissza a videokazettákat!
2022. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Abban egyáltalán nem értek veled egyet, hogy: "Férfi nézzen darabolást, és háborús filmeket, nő nézzen romantikus fost. Ez a dolgok rendje." Mindenki nézzem ami tetszik neki.

Abban viszont egyetértek, hogy annyira egy elpuhult, gyengegyomrú emberek vannak manapság, hogy valaki ezen is képes elájulni. Én örülök neki, hogy végre a fűrész óta sikerült egy újjabb igazi gore alkotást összehozni. Aki meg nem szereti az ilyet nem kell nyavalyogni, hanem nem kell nézni és kész. Az meg, hogy a képi világ nem élethű azt magyarázza a költségvetés amiből készült ennyi pénzből a maximumot kihozták.

2022. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!