Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes folytatni a vikingeket...

Érdemes folytatni a vikingeket a 4 évad után?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be és nekem olyan érzésem van mintha Ragnar al egyűt a sorozat is meghalt volna .

Ti hogy vélekedtek az 5/6 évad adja ugyanazt az élményt?



2022. nov. 21. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Kösz a spoilert
2022. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha egy kérdésben az olvasod 4 évad és még nem láttad minek nézed meg?
2022. nov. 21. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Hagyjad, én is utálom a spoilereket, de ez a válaszoló nem az okosabbik fajtából van. Konkrétan a kérdésben benne van a téma spoiler nélkül. Fogja magát, megnyitja és neki áll feljebb. :D Zseni.
2022. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
A "kedves" 1-es válaszolótól érkezett privátban egy szolid k. anyázás is. Kívánom neked, hogy életed hátralévő részében MINDENT lespoilerezzenek neked és továbbranis maradj is balfa**...
2022. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én néztem, örültem, hogy meglépték Ragnar halálát. Merész húzás volt a sorozat részéről, amit jó, hogy bevállaltak. Rég néztem, de emlékszem az érzésre, hogy az egész karakter kezdett erőltetett, izzadságszagú, ripacskodásba átcsapni. És ezt sikerült a 4. évad vége felé vissza rántani és egy méltó lezárást adni neki, ami végre beindította a cselekményt. De, hogy érdemes-e tovább nézni? Nehéz megítélni.

Nekem az a történetszál nagyon tetszett, ahogy a fiai végül összefogtak és bosszúhadjáratot indítottak, ahogy az is, hogy nem tudtak mit kezdeni a helyzettel, miután ezt véghez vitték. Voltak erős szálak a későbbiekben is, én szerettem a fiúk karakterét, és egyáltalán nem éreztem Ragnar hiányát. Egyikük sem tudta önmagában pótolni, de külön-külön mindannyiukban megvolt egy-egy dolog, amit Ragnartól örököltek.

Az utolsó évad viszont rettenetes lett szerintem. Legalábbis a második fele. EGészen addig még ha voltak is unalmas, gyengébb részek, mindig történt valami a félévadok/évadok végén ami visszaadta a hitemet. A végét viszont rettenetesen összecsapták, hiába volt rá 20 részük, hogy korrektül lezárják. Sajnálatos, ez a sorozat sokkal többet érdemelt volna.

Mégis azt mondom, érdemes megnézni, de ennek fényében te ítéld meg inkább.

Utána viszont kezdd el nézni a The Last Kingdomot, sokkal hitelesebben, sokkal jobban dolgozza fel ugyanezt a kort, és mutatja be szépen, évadokon át felépítve azt a történetet, amiről a Vikings utolsó évadának szólnia kellett volna.

2022. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. nov. 26. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!