Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Andor szezonzárója miért...

Az Andor szezonzárója miért hagyott ennyi megválaszolatlan kérdést?

Figyelt kérdés

(SPOILEREK lentebb!)

Sőt, gyakorlatilag csak azt hagyott. Egy tucat karakter sorsa vagy hovatartozása kérdéses maradt, és egy csomó kulcsfontosságú dolog nem lett megválaszolva. Így kissé csalódott vagyok. Nem lett volna ez rossz, ha mondjuk utolsó előtti rész, de így...

Ismétlem, spoilerek: nem derült ki mi lesz a továbbiakban Mon Mothmáékkal, nem derült ki kicsoda Luthen igazából, se hogy a csinos asszisztense kicsoda és mit tud, azt se tudtuk meg mi lesz a birodalmi ügynöknő sorsa, Vel-lel kapcsolatban is ezer kérdés maradt (az persze kiderült hogy leszbikus, pedig amúgy tök jó karakter), többek közt hogy mit csinált a pénzzel, Saw Gerrerát teljesen felesleges volt ennyi szerepre behozni, a börtönös műszakvezetővel (Andy Serkis) se derült ki végül mi lett, Jyn Ersoról szó sem esett... Ez nekem így több lyukat hagyott mint amennyit betömött.

Kíváncsi vagyok csak én látom-e így, vagy másnak is van hiányérzete ezek után. Pedig összességében fenomenálisan jó sorozat lett az Andor még így is.



2022. nov. 23. 10:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Mert lesz második évad.
2022. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megválaszolnak, és lezárnak, nem lenne miért várni a második évadot.
2022. nov. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod, hogy még évek telnek el a Zsivány Egyesig? Mit keresett volna az évadban Jyn? Max a második évad vége felé lehet erről szó, amikor már tudják a lázadók, hogy valamilyen szuperfegyvert épít az apja
2022. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azert itt is be kellet tenni a csaj csaj szerepeket, anelkul mar nincs is sorozat...
2023. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem az érdekelne, mit hoznak ki abból a biztonsági főnök srácból. Iszonyat alaposan fölépítették, kb. a legérdekesebb gonosz az egész sorozatban. Látjuk a hátterét, hogy az anyja elnyomorítja, hogy kényszeresen rendmániás, és főleg hogy meg van róla győződve, a jó oldalon áll. Nem hülye, aki ezt a szériát írta, lélektanilag abszolút hiteles, hogy abba a borzasztó szőke dominába szeret bele, aki amúgy velejéig gonosz. nagyon érdekes karakter, kéne vele valamit kezdeni a második részben, sokkal érdekesebb, mint a főhős. Arra is kíváncsi volnék, mi motiválja azt az idősebb tisztet, aki bár a beosztottja, mindvégig afféle mentorként marad mellette, akkor is, amikor már mindkettő kirúgott senki. Még akkor sem nő fölébe, nem uralja le, hanem Uram!-nak szólítva terelgeti. Kibonthatnák ezeket a szálakat.
2023. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!