Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnèk szerezni olyan...

Honnan tudnèk szerezni olyan karácsonyi pulcsit, ami a Drexnek van a Galaxis őrzői ünnepi kiadásában?

Figyelt kérdés
Ha nem tudsz segíteni, inkább hallgass. Köszi ☺️

2022. nov. 25. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem tudsz segíteni, inkább hallgass. Köszi"


tudtam volna segíteni, de ennek láttán meggondoltam magam.

2022. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez rád is vonatkozik. Herótom van a haszontalan válaszadókból akik viccesnek hiszik magukat. Nem kell késztetést érezni hogy mindenhova odaírj valamit. Ha nem tudsz segíteni, egyszerűen lépj tovább...
2022. nov. 26. 00:40
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem a pökhendi kérdezőkből van elegem. ha segítséget vársz, akkor azt fejezd ki!
2022. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hogy lehetne szebben, minthogy felteszek egy kérdést, majd leirom mi az amire nem vagyok kíváncsi és még meg is köszönöm.

Azért remélem lesz akinek eljut....

2022. nov. 26. 10:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Például úgy, hogy ezt:


"Ha nem tudsz segíteni, inkább hallgass. Köszi ☺️"


kihagyod. Tudod, a kevesebb néha több.

2022. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Azta, ez a stílus..


Amúgy a kérdésre válaszolva, szerintem max külföldi oldalakról, de az már nem hinném, hogy megérkezik.

Így azt csinálhatod, hogy keresel egy ilyen képet és valamilyen póló nyomós oldalon elkészítetted.

2022. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen és az első válasz az lett volna, hogy nem tudom hogy hol lehet ilyet kapni.

Vagy amit jobban szeretek: terhes vagy.

Mondjuk így se kaptam hasznos infókat 😅

2022. nov. 26. 11:57
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#7 mutass egy olyan kérdést amire ez az első válasz és nem a szexualitás/egészség/felnőtt vagy tini párkapcsolatok kategóriába rakták miközben nem odavaló, illetve nem arra utal a kérdés hogy a kérdező terhes.


Várjuk a linkek tömkelegét

2022. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hintalow ***** válasza:
0%

Tessèk:


[link]


Rááldoztam vagy 20 másodpercet erre az èletemből, amìg beìrtam a "drax holiday sweater" szavakat keresőbe ès ráböktem a masodik találatra (az első valami szponzorált nem releváns szar volt)

2022. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is beírtam a keresőbe, hátha több oldalt is találok, mondjuk valami megbízhatót is akár, de nekem egy sem jött ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek_..

Tessék itt egy kérdés telis tele haszontalan válaszokkal.

Mindjárt keresek még, ha érdekel.

Vagy belinkeljem ezt?

2022. nov. 26. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!