Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit tud a Baahubali 3-ról?

Ki mit tud a Baahubali 3-ról?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik kedvenc filmem: Úgy az első, ahogya második része. Mind emberileg, mind politikailag az ideális országot mutatja be. Sok ötletet adott az agyalásaimhoz, remélem, hogy a 3. részben is hasonló értékrend és erkölcs lesz a középpont.... Láttam az előzetesét, de sehol nem találom a teljes filmet magyar felirattal. Tud valaki segíteni? (Talán nem minden kulcsszó kapcsolódik, csak hátha így gyorsabban rálelek)

2022. nov. 26. 16:58
 1/6 A kérdező kommentje:

#sorozat

#Amarendra Baahubali

#Mahendra Baahubali

#india

2022. nov. 26. 17:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Most gyorsan rágúgliztam. Hát... Nem kellett volna. Nézz inkább igazi művészetet, ne ilyen szennyeket! Bár nem hinném, hogy tudnád értékelni...
2022. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt, hogy tudnál-e ítélkezni felettem vagy,efelett.... a kêrdés üvölt, hogy mit lehet róla tudni. Nem érdekel, hogy neked tetszik, és mi nem. Nekem ez tetszik és ennyi... Ha majd érdekelni fog úgy lesz a kérdés, hogy mit gondoltok róla. De ez engem nem érdekel!!!
2023. jan. 3. 23:05
 4/6 anonim válasza:
Sajnos nem tudok semmit a 3. részről, az első nekem is nagyon tetszett(hihetetlenűl), 2.-t csak feléig néztem, az kicsit már nekem túl bonyi, elvont volt.De most kedvet csináltál hozzá és végignézem a 2-t.
ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Woooowww, örülök neki😍😍 Nekem nagyon tetszett!!! Legfőképp az, hogy bemutatta, hogy lehetne jól is vezetni egy országot! A büszkeség, leuralás, gőg, harag nem való egy jó királyhoz! És aki jót tesz mással, az megtérül
ápr. 21. 15:44
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyszer szeretném megnézni azt a filmjüket, amiben nincs harag, meg háború, hanem megmutat egy jól működő törvényhozói rendszert, ötleteket a vízátemelésre, hogyan vezet egy jó király, hogyan bánik a néppel, és hogyan tesz igazságot……


Tudom, hogy sokaknak unalmas lenne, de nagyon szeretnék találni olyan filmet, ami nem a rosszat mutatja be, hanem hogyan lehet jól😅😅🫣

ápr. 21. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!