Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Woody Allen filmeknek főleg...

A Woody Allen filmeknek főleg kik a fő célközönsége?

Figyelt kérdés
Most vagyok 40 felé és engem most kezdtek el érdekelni a filmjei. Lehet, hogy kell hozzájuk egyfajta érettség?

2022. dec. 2. 14:21
 1/7 XXX-YYY válasza:
20%
életunt kispolgárok kapuzárási pánik küszöbén? :))
2022. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
:)))
2022. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes nálam pont fordítva van. Fiatalon jobban kedveltem a filmjeit mint manapság. Kiráz tőle a hideg:)
2022. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik szeretik. Nem az életkor a lényeg, inkább kell egyfajta hangulat a filmjeihez. Meg vannak jobb és rosszabb filmjei is. Némelyik kimondottan tetszett, másokat meg kikapcsoltam, mert dögunalmasnak találtam.
2022. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Annyi biztos, hogy nem én! Szeretem a vígjátékokat (főképp az abszurd humort), a drámákat, a thrillereket, a mélyebb mondanivalójú művészfilmeket, de Woody Allentől és a filmjeitől konkrétan rosszul vagyok. Nagyjából 5-6 filmjét láttam elejétől a végéig, tehát bőven adtam neki esélyt, de nem csak hogy nem szolgált rá az őt érő pozitív kritikákra, de számomra egy kifejezetten idegesítő, fárasztó, szürke, sótlan és unalmas figura, mindegyik filmjében.
2022. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem már 15 évesen az Annie Hall volt az egyik kedvenc filmem, meg a Fogd a pénzt és fuss humorát is nagyon szerettem.+ több másik filmje is tetszik, Manhattan, Éjfélkor Párizsban. Azóta már eltelt 10 év, most is kedvelem ezeket a filmeket. Szerintem inkább egyéni érdeklődéstől függ, van, aki sosem érik meg ra, mert nem az ő világa.
2022. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Woody az egyik legfantasztikusabb figura, akivel a mozi/humor/írás világában találkoztam. Nagyjából 18 éves voltam, amikor először láttam az Annie Hallt, de azonnal magával ragadott ez az életunt-életigenlő talajon viaskodó, szorongó értelmiségi, kispolgár figura, akik mi magunk is vagyunk.

A jazzt is ekkoriban kedveltem meg, illetve azt az életstílust, hangulatot, amit mindegyik filmjében tapasztalhatunk.


Ha életemben egyszer ülhetnék le reggelizni, vagy kávézni egy általam szabadon választott emberrel, az Woody Allen volna.

2023. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!