Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculous 5.évadának mikor...

Miraculous 5.évadának mikor fog kijönni magyar felirattal a 12. és a 18. része?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nehéz a fordítás, szerkesztés stb. Nem azért írom hogy idegeskedjek, hanem csak mert már nagyon szeretném látni és ha valaki tudja hogy meddig kell még várni akkor kérlek írjátok le. Könnyebb úgy a várakozás ha tudunk egy körülbelüli időpontot. Láttam hogy már egy ideje kijöttek ezek a részek idegen nyelven szóval már naaaagyon várom a fordítást. ^^ És szeretném megköszönni is a fordítóknak hogyha látják ezt, mert nagyon imádom a sorozatot és hálás vagyok amiért lefordítjátok ezt nekünk.

#Miraculous #Chat Noir #Adrienett #Marichat
2022. dec. 3. 10:47
 1/2 anonim válasza:
Hol tudtad megnézni a 12.részt?
2022. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a miraculous.to oldalon fent vam ami már kijött angolul, vagy angol felirattal De en tiktokon szinte az összesnek láttam a storyboard-ját
2023. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!