Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye milyen eredetinek és...

Ugye milyen eredetinek és kreatívnak tűnik ez a film ?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=T1xdNK40ets

Érdekes alapötlet..Ilyen még nem volt.



#film előzetes,maci,kreatív
2022. dec. 5. 05:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
62%
Marhára. Nincs is még elég narkós.
2022. dec. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Crank újragondolva.Csak itt Jason Statham helyett egy medve pörög fel..

2022. dec. 5. 07:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Xddd
2022. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom most azt várod, hogy megerősítsen az ember, de nem.


Manapság a vígjátékok szerintem összességében egy nagyon alacsony szintet képviselnek és bizonyos értelemben ezt is oda lehet sorolni előzetes alapján (de azért varjuk ki). Viszont nekem pont az tetszik benne, hogy nem veszi komolyan magát. Az előzetes tökéletesen bemutatja mire kell számítani, nem árul zsákba macskát, így ha valakit ez nem érdekel az úgysem ad rá ki pénzt.

Én nagyon ritkán megyek el moziba vígjáték filmre, de ez lehet köztük lesz, mert a valós sztorit "kicsit" megmásították és egy véres baromság az egész és pont ezért tetszik. Ez az a fajta humor, ami azt szokták mondani, hogy annyira rossz, hogy már jó. Legalábbis az én szememben ilyennek tűnik, aztán lehet nem fog tetszeni, ki tudja?!

De az ilyen Nagyfater elszabadul, Vakáció, Gyakornokok sz@rs*gok mellett ez konkrétan üdítő kivételnek tűnik. Persze igazán véleményt csak a film megtekintése után lehet majd írni.

2022. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Marhára az. ez egy szemét. Kár volt beleölni egyetlen centet is.
2022. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5


Az előzetes szerint megtörtént események alapján készült a mozi..Megnéznék még egy besörözött elefánt tombolását bemutató filmet is.Hiszen olyan is történt már a valóságban,hogy egy elefánt feltört valami szesztárolót aztán megdézsmálta a készletet.És ittasan összedöntött néhány épületet.

2022. dec. 5. 23:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Kitaláció. Az elefánt nem tud berúgni. De függetlenül a valóságtól is lehet egy mozi borzalmasan rossz.
2022. dec. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézz utána. Nem az a megtörtént sztori, ami a filmben lesz. A megtörtént sztori mindössze annyi, hogy az egyik csomagot egy medve találta meg, aki megette a kokaint és belehalt.

A medvét pedig kitömték és kiállították egy múzeumban(?). Találhatsz róla képet is a neten.

2022. dec. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2022. dec. 6. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit akarsz nekem mutatni ezzel az ostoba bulvárcikkel?

A kérdésed szempontjából egyébként sem releváns.

Semmi eredetiség sincs a történetében. az előzetes alapján úgy látom a cél az, hogy okádjanak az emberek a sok undorító dolgon.

De ettől még neked tetszhet.

2022. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!