Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más szerint is kritikán aluli...

Más szerint is kritikán aluli Az ifjú Sheldon sorozat HBO-s szinkronja?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Az egész sorozat kritikán aluli az Agymenőkhöz képest
2022. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Borzalmasak
2022. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1 az elég durva, tekintve hogy az agymenők is kritkán aluli.
2022. dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az legalább vicces, ez meg még az se :D
2022. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetne, hogy a szinkron véleményezésénél maradunk?
2022. dec. 7. 19:23
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 ahhoz hogy véleményezzük, nézni kellene. De miért néznénk egy kritikán aluli sorozatot?
2022. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Nyilván vannak olyanok is, akik szerint maga a sorozat nem kritikán aluli. Akik meg annak tartják, és csak ezt tudják leírni, azok feleslegesen válaszolnak, hiszen amit írnak, az nem válasz a kérdésre.
2022. dec. 7. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Maga az egész sorozat kritikán aluli, az agymenőkkel együtt. Láttam pár részt, nem értem mi olyan nagy szám benne. A szinkron pedig még minőségi is, egy alámondásos szinkron is elég lett volna.
2022. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a HBO-s szinkront. Egyszerűen nézni nem bírom. A Comedy Central-on meg nem tudtam megnézni az új évadot. Jó lenne valahol megtalálni azt a szinkront. 😞
2023. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először fura volt, hogy Sheldonnak más a hangja a negyedik évadtól, de néztem vagy 10-15 részt és megszoktam, sőt. Aztán amikor Georgie-nak is más hangott adtak, azt szerintem észre sem vettem volna először (de előtte megnéztem a Wikipédiát ezért már számítottam az új hangra), szerintem nagyon hasonló mind a két srác hangja aki őt szinkronizálja. A többieknek a hangját is szeretem, nem tudom miért kell ilyen lealacsonyító módon beszélni a sorozatról és a szinkronról.
2023. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!