Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a cime ennek a filmnek?

Mi a cime ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Regen lattam, keves emlekem van rola.

Karacsonyi film, a hovihar miatt repulojaratok torolve lettek. Par gyerek aki nem tud ez miatt utazni osszeismerkedik, es egyutt csintalankodnak. Egy olyan kep megvan, hogy sok gyerek ossze van zarva egy nagy terembe, es hogy ez a par osszebaratkozott gyerek menekul talan vmifele biztonsagi orok elol, talan az egyikuk meg egy borondbe is belebujt. Remelem megtalalom. Koszi a valaszokat.



2022. dec. 7. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reszkessetek, repülők! (Unaccompanied Minors)
2022. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó, én nem a kérdező vagyok csak bejelöltem a kérdést hogy lássam majd a válaszokat, mert a kérdező leírása alapján kedvem támadt megnézni :) Úgyhogy köszönöm én is :D
2022. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. Nem ertem hogy nem jutott eszembe. Koszonom!
2022. dec. 7. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Egyébként én nem ismertem a filmet, a whatismymovie.com-ra írtam be pár kulcsszót és rögtön első találatként kidobta.
2022. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!