Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elfelejtettem a címét! Egy...

Elfelejtettem a címét! Egy olyan sorozat volt,ami a rendőrök/mentők/tűzoltók életét mutatja be. A főszereplő/ők ha jól emlékszem 2 tűzoltó volt, és az egyiknek bűntudata volt egy eset miatt. Mi is volt a címe?

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ide még le írom hogy azért volt bűntudata mert miatta halt meg egy lakó épületnyi ember vagy ilyesmi, és ennyi embert akar megmenteni! Amiben azért is van könnyebb dolga mert különleges a vére. Remélem így jobb leírást tudtam adni és könnyebben be ugrik ha valaki ismeri
2022. dec. 9. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Régi sorozat? Ha nem a harmadik műszak, esetleg a Rescue Me hasonlít témában. 9/11 utáni PTSD-je van a főszereplőnek, és tűzoltó központú.

[link]


Ha újabb sorozat, esetleg a Chicago Fire vagy Chicago PD vagy Chicago Med. Ez három önálló sorozat ugyanabban az univerzumban. A 3. műszakkal ellentétben nem egy sorozat mutatja be a három szakmát, hanem mindegyik a sajátját, melynek vannak crossover epizódjai.

2022. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 rá kerestem azokra amiket írtál, nem azok voltak amire én gondoltam de köztük megtaláltam azt is amit én kerestem. 911 L.A címen. Úgyhogy köszönöm! Ha neked is tetszenek az ilyenek ajánlom ezt is szerintem jó meg izgalmas
2022. dec. 9. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!