Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik moziban fogják az...

Melyik moziban fogják az Avatar 2-t 48 fps-es formátumban vetíteni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nemtökmindegy?


Az gondolom nincs meg hogy az emberi szem számára a 24FPS már tökéletesen folyamatos mozgás? afelett nem is igen érzékeled.

2022. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1!


Minimálisan látható a különbség.

Ez az fps hype onnan ered, hogy gépen nagyon is számít az fps, mert alapvetően nincs motion blur, ezért alacsony fps-nél darabos a mozgás.


Filmnél egészen más a helyzet. Ha filmnél magas az fps, akkor alacsony a záridő, tehát nem lesz motion blur, amitől természetellenes lesz a kép.

2022. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 tudom mire gondolsz, sok TV-n van ilyen mesterséges blur kiiktatás, és olyan lesz tőle a kép mint a régi PYE kamerás TV játékok :D
2022. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3!


Nekem viszont fogalmam sincs, hogy milyen az a PYE kamerás TV játék. :)

2022. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egyet a youtubeon. :D
2022. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tok mindegy. Példa miatt nézd meg a Gemini Man-t! 60 FPS 4k, teljesen más a megjelenítés.

Amugy meg mindegy , mert a kérdésemre nem kaptam választ.

2022. dec. 11. 06:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Fhúmekkora szar film volt az a geminiman.. semmivel nem veszel rá hogy újranézzem. :)
2022. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Xdxd! Nem volt az annyira szar. Egyébként a Cinemacity mozik játszak Hfr-ben és 3D-ben.
2022. dec. 20. 08:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!