Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A breaking bad miert van half...

A breaking bad miert van half angolul a magyar szinkronba?

Figyelt kérdés
A netes oldalakon akárhol nézem a breaking bad-et "magyarul" rengeteg helyen angolul beszélnek közbe. Ha ezt akarnám, angolul nézném de ez így rohadt idegesítő. Nem tud valaki egy olyan oldalt (nem előfizetős), ahol fent vannak a részek full magyarul?

2022. dec. 13. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért látod így, mert az angol képre tették rá a magyar szinkront. Ahol átvált angolra felirat, azt a magyar közönség számára nem vetítette le a tévé, kivágták, cenzúrázták - így szinkron sem készült hozzá, ilyenkor a release készítő kipótolja az eredeti hanggal. A legtöbb magyar szinkronos tartalom csonkítva van, egész jeleneteket, párbeszédeket, több percnyi anyagot szoktak kivágni a tévés verziókból.
2022. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
A breaking badnek borzalmas a szinkronja. Amiatt is, ami írsz + állandóan igazgatni kellett, mert el volt csúszva.
2022. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Csak az első 1-2 rész ilyen, utána már semmi baj a szinkronnal.
2022. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Eredeti hanggal a legjobb.. Walter feleségét pl a legkezdőbb angolosnak is meg kell értenie
2022. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 itt most egyáltalán nem arról van szó, hogy nem értem, csak szeretem a magyar szinkront. Egy barátom mondta, hogy eléggé eltalálták a hangokat ami igaz is így az első rész után, csak borzalmas volt így végignézni
2022. dec. 14. 00:06
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi

#2 Azt még nem tapasztaltam

#3 remélem igazad lesz

2022. dec. 14. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy még jobb is angolul, a magyar szinkronja pocsék.
2023. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!