Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem lehet hogy a chip miatt...

Drakula_VAGY_Ahmed kérdése:

Nem lehet hogy a chip miatt ilyen bénák a klónok a Star Wars-bol?

Figyelt kérdés

Ugye a klónok a birodalomban folyamatosan mellé löne, az ajtot is lefejelik nagyon bénák.


Viszont miközben néztem öket a klónok háborúja sorozatban sokkalta képzettek voltak.


Azon gondolkozom hogy nem lehet hogy mi után müködésbe lépet a chip ami rá vette öket a 66-os parancs végre hajtására, az rontott a képességeiken?


elvégre olyan szinten módositotta az agyuk hogy leg jobb barátaikra is rá löttek.



2022. dec. 18. 15:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10: Nekem aztán nem kell bemutatni se a Bad Batch-et, se Kenobit, mindent láttam. Én csak arra világítottam rá, hogyha pusztán Leia kijelentését nézzük, akkor abból még nem következik az, hogy sorozzák őket és nem klónok.
2022. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!