Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The rig vagy A fúrótorony...

A The rig vagy A fúrótorony c. sorozat lehet egy Cloverfield spin-off?

Figyelt kérdés

A szörny mielőtt New Yorkban a partra mászik, elpusztít egy fúrótornyot, habár az esetet eltusolják.

https://www.youtube.com/watch?v=cCTIgSmohe0


Illetve az előzetesben is mutatnak egy fekete, olajos löttyöt, ami esetleg lehet a "seabed's nectar", amit a kis parazita lények kajálnak a szörnyről.


Ugyanakkor szerintem a helyszín nem stimmel, mert ez a fúrótorony mintha sokkal messzebb lenne New Yorktól, mert valahol Skócia közelében van az előzetes szerint. :(



2022. dec. 21. 15:55
A kérdező szavazást indított:
lehet Cloverfield sorozat, egy előzmény
Cloverfield sorozat, de valami más, mint a 10 Cloverfield lane
önálló sorozat, ami nem kötődik a Cloverfieldhez
3 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
2022. dec. 21. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

"David Macpherson first came up with the idea for the series in 2018, based in part on the stories his father told him about working in the oil and gas industry."


Maga a fúrótorony mint helyszín egy lehetséges kapocs, de egy fúrótornyon sokféle történet játszódhat, ettől még nem fog kötődni hozzá. Semmi nem utal a szócikkben arra, hogy bármilyen közük lenne egymáshoz.

2022. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem hiszem, hogy az ilyesmit a wikipedián lepleznének le, ha az előzetesben sem tették.

A kérdés inkább arra vonatkozik, hogy a sorozatban mi lesz.

2022. dec. 21. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban spin-off, akkor az már a berendeléskor kiderül, másrészt akkor fel lenne tüntetve a Cloverfield franchise-ban:

[link]


Ezen nincs mit titkolni, azzal lehet egy sorozatot eladni ha promotálják, és a rajongók targetálva vannak arra, hogy a kedvelt tartalmuk valamilyen új formában ismét megjelenik, és várják azt.

2022. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez nem egészen igaz. Pl. a rendező a Prey esetén sem szerette volna lebuktatni, hogy egy Predator film lesz.

A cloververse pedig tipikusan olyan, ami jobban működik elrejtve.


De mindegy.

Tehát a kérdés teorizálásról szól, nem pedig arról, hogy mit ír a wiki. Azt én is el tudom olvasni. De azért köszi.

2022. dec. 21. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Más a meglepetés, amikor még az is reklámnak megy, hogy eddig nem tudtunk róla, hogy készül egy folytatás, és más mikor már ki van jőve, de még mindig semmi hivatalos infó sincs a kapcsolatról.


A Prey esetében már az után tudta volna az egész világ, hogy az egy predator film, hogy az első vetítés után kijöttek az emberek a moziból. Az egyértelmű, hogy az, a fanok ugrottak volna is rá, és legalább nem is lettek volna meg az előítéletek és az elvárások a filmmel kapcsolatban, mint mikor hónapok állnak rendelkezésre a rajongóknak a fantáziálgatásra.

Az alapkoncepció ismeretében én is inkább egy Aliens versus Predator: A ​préda típusú sztorit vizionáltam, ha már női főszereplő van, más ellenség is van (a fehér hódítók az indiánoknak) és még a cím is passzol. Erre fel kaptam a sokadik jön a yautja->vadászik->eltaknyol sztorit (ráadásul is még balf@szabb is volt, mint a sokéves átlag), amiről az eddigi összes film szólt.

2023. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!