Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tetszett a His Dark...

Hogyan tetszett a His Dark Materials Az Úr Sötét Anyagai sorozat befejezése?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Még nem is adták le a befejező részt. 😬
2022. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

HBO-n még nem, de ez elsősorban egy BBC produkció, és ott már előbb lement a teljes sorozat, illetve a BBC saját streaming platformjára is előbb felkerült.

Az HBO ebből a szempontból hátrébb tart, ők később adják le a befejező részeket.

2022. dec. 22. 03:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett a két utolsó rész, minden karakter története szépen lett lezárva. A sorozat üzenete is csodálatosan lett átadva. Bármennyire is világos a szervezett vallásokkal szembeni kritikai éle, de közben ez a sorozat kifejezetten spirituális történet a legjobb értelemben, nem materialisa-ateista. Az utolsó részben hallható "Love Across Worlds" pedig a legszebb sorozat/filmzene amit hallottam idén:

https://www.youtube.com/watch?v=C4wuJY5EiA4

2022. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez tény, minden karakter története szépen le lett zárva, de amúgy én még vártam volna ezen felül valami "nagy dolgot" Lyra-tól amit az élőkért tesz!

Ezzel kapcsolatban egy kis hiányérzetem van, de amúgy e nélkül is teljesen kerek lett a sztori.

2022. dec. 28. 02:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett. Bár én annyira együtt éltem a sorozattal, hogy a könyveket is beszereztem. Igaz még csak az elsőt olvastam el.

Férfi létemre én nem bírtam könnyek nélkül végig nézni. Annyira szépen levezették a végét, hogy zseniális. Aki nem volt még igazán szerelmes az talán nem élte meg olyan tragikusan de én végtelenül szomorú lettem. És olyan üresség lett úrrá rajtam…

2023. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!