Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz az hogy Gal Gadot és...

Igaz az hogy Gal Gadot és Henry Cavillt kirúgták a DC-től, és hogy nem lesz Wonder Woman 3. sem? 😱 Mi történt?

Figyelt kérdés

Ha még nem volt elég rossz hír erre az évre, most mondja haverom hogy Gal Gadot-ot és Henry Cavillt is kipaterolták a DC-ből és emiatt Wonder Woman 3-nak is kasza. De részleteket ő se tud csak ennyit.

Cavill annyira nem is érdekelne, de Gadot szívszerelmem, nagyon vártam a WW3-at, erre nem is lesz.

Tud valaki infókkal szolgálni erről? Hogy pontosan mi történt? Mi lehetett az ok amiért a stúdió kidobta Galt ilyen méltatlanul?



2022. dec. 24. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Pár hónapja új vezetősége lett a DC-nek. Ez a James Gunn ( Galaxis őrzői filmek, Az önygilkos osztag 2021) által vezetett új vezetőség előállt egy 10 éves tervvel, aminek a beindításához sajnos teljesen tiszta lappal kell indítaniuk, ezért a DCEU kukázva lett és mostmár csak DCU a neve az elkövetkező DC univerzumnak.

De lehetnek a 10 év nyomán olyan projektek, amiben visszatérhetnek a DCEU színészek, tehár Gadot és Cavill is, de jelen esetben könnyebb mindent tisztára mosni, mintsem megint össze vissza kutyulni a filmeket, hogy mi tartozik és hova.

Egyébként Gadotról még nincs semmi konkrét hír, de több mint valószínű, hogy ő is tényleg megy

2022. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is tök szomorú lettem, hogy szélnek eresztettek mindenkit.
2022. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!