Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alice in Borderland segítség?

Alice in Borderland segítség?

Figyelt kérdés

SPOILERSPOILERSPOILER


Megnéztem a sorozatot, a mangákat nem olvastam, egy dolog nem teljesen tiszta:


ugye a polgárok azok, akik a játékokat készítik. Polgárok azok lehetnek, akik a játék legvégén úgy döntenek, hogy nem mennek vissza a valóságba, hanem maradnak Határországban. Eddig ok, de ugye azt láttuk, hogy aki meghal a játékban az meghal a valóságban is, tehát csak azok térnek vissza akik túlélték a játékokat. Na már most, akkor a polgárokkal mi a helyzet? Mert ugye a határország az élet és halál közötti tér, de aki ott marad azzal a valóságban mi történik? Péládul ott volt a Treff király, vele mi van a valóságban?


Lehet, volt róla szó, csak elsiklottam, de ezt most nem teljesen értem.

Köszi a válaszokat



2022. dec. 27. 21:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ha ott maradnak akkor a valosagban meghalnak, legalabbis igy a logikus... vagyis nem, hisz akkor mar nem élet es halál kozott vannak. Hmmm lehet kómába kerülnek es addig nem halnak meg mig a jatekban élnek. Nem? Vagy hulyeseg?
2022. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nincsenek kómában. Ugye a borderlandbe pont, hogy az életükért "küzdenek", és aki túléli, az a valóságban is életben marad. A játék az élet szimbolikája. A polgárok viszont már nem küzdenek, csak szervezik a játékot, tehát ebből a szempontból nem valószínű, hogy kómában vannak.

Az a tippem, hogy ők a valóságban meghaltak miután úgy döntöttek, hogy a borderland polgárai lesznek és ott tovább élethetnek ameddig le nem győzik őket. A treff király és pikk dáma utolsó jelenetei is ezt sugallták.

2022. dec. 29. 01:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na már most, akkor a polgárokkal mi a helyzet?


Hát, gondolom hogy ők a valóságban meghalnak és ott élnek tovább amíg le nem győzik őket. Én azt nem tudom, hogy aki veszít az akkor ténylegesen meghal és vége? Vagy van valami? Erre nem kapunk választ. Logikusan gondolva ténylegesen meghal.

2022. dec. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Visszagondolva a pikk dámánál volt az, hogy ha a piros csapat több embert elkap akkor ugye ők nyernek és polgárok lesznek. Még mondták is, hogy inkabb játsszák a játékot a végtelenségig, csak ne haljanak meg, utána beszélt velük Usagi, hogy így nem lesz esélyük kijutni, vagy valami ilyesmi. Ugye a túlélésre csak akkor van esély, ha túlélik az összes játékot, de ha maradnak egy játéknál akkor gondolom, nem élik túl. Szóval ebből kiindulva valószínűleg maghalnak a valóságban de a borderlandben nem, csak akkor ha ott is kinyírják őket.
2022. dec. 29. 11:07
 5/6 anonim válasza:

Ja egy picit tul gondoltam, és igen szerintem is a valóságban meghalnak ha polgarok lesznek, es ha a versenyben legyozik őket akkor meg vegleg meghalnak.

1-es voltam.

2022. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Az meg végképp nagyon gagyi volt, hogy a végén alig ismeri fel egymást a szerelmes pár - Találkoztunk mi már valahol? :D Közben az új csaj (a féllábú) mégis emlékezett a csávóra akibe belehabarodott. Most akkor döntsék már el, hogy emlékeznek-e egymásra vagy nem. :D A 7. rész egyébként valami botrányosan rossz volt, 50 golyót vagy 10 hasbaszúrást kapnak egyesek de túlélik, az mennyire real? XD

Amúgy a Jack of Hearts feladat nagyon bejött, egyből el is kezdtem gondolkodni, hogy a valóságban ezt hogy oldanám meg, az nagyon ott volt. Az a fél óra ért valamit, a többi az 1000 sebből vérzik. Jó amúgy rá lehet fogni hogy haldokoltak a valóságban, és egy "várószobában" voltak, de ezek a harcjelenetek írtó amatőrök voltak, bóklásznak az erdőben tök random ok nélkül, egy rakás romantikázás amire senki nem kiváncsi, egy rakás hegyi beszéd, ahh hagyjuk már. Jókora hiányérzetem van, pl miért nem mutattak több játékot? Miért nem találtak ki valami jót a King of hearts-nak pl? Az utolsó feladat Mirával ami a legnehezebb kellett volna legyen is csak egy rakás fos volt. A Jack of hearts a legnehezebb ami szerepelt ebben a sorozatban, azt a valóságban csak hatalmas szerencsével lehetne túlélni.

2022. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!